[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

سردار جعفری: باید با همه توان نسبت به حفظ قدرت دفاعی‌مان بکوشیم، روزنامه شیراز نوین

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: «قدرت دفاعی بی‌نظیر بازدارنده نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌ویژه در عرصه پدافندی و موشکی یکی دیگر از عوامل غلبه جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی است که باید با همه توان نسبت به حفظ و ارتقاء این توانمندی بکوشیم».
به گزارش ایسنا، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در سخنرانی خود در چهارمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه جمهوری اسلامی گفت:‌ سال96 سال شکست داعش و تکفیرهای مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی در عراق و سوریه بود که بزرگترین پیروزی جبهه مقاومت اسلامی در منطقه محسوب می‌شود.
سال‌96، سال غلبه قدرت مقاومت در منطقه بود که نمونه بارز این ادعا ساقط کردن هواپیمای‌f16 رژیم صهیونیستی توسط ارتش سوریه بود که در نوع خود سابقه نداشته است که در پرتو پیروزی‌های مقاومت در منطقه است که این شکست بسیار بزرگی برای رژیم اشغالگر صهیونیستی بود.
جعفری با اشاره به اغتشاشات دی‌ماه به تشریح برخی زمینه‌های بروز این اغتشاشات پرداخت و گفت: بهره‌برداری دشمنان از فضای مجازی در بروز این ناهنجاری‌ها بسیار مؤثر بود. اگر چه با تدابیر اتخاذ شده و حضور به موقع مردم، توطئه دشمنان در این غائله نیز خنثی شد.
وی افزود: «حرکت در مسیر انقلاب اسلامی که حضرت امام(ره) پایه‌گذاری کردند و مقام معظم رهبری آنرا با صلابت ادامه می‌دهند هویت راهبردی انقلاب اسلامی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی