[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۸
  • دوره جدید

افزایش کاروان‌های حج تمتع فارس به ۲۶کاروان ، روزنامه شیراز نوین

رئیس حج و زیارت استان فارس با اشاره به اینکه تا سال گذشته ۲۵کاروان از استان به حج اعزام می‌شدند، گفت: امسال کاروان‌های حج تمتع استان فارس به ۲۶کاروان افزایش یافته است.
علیرضا زینلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، بااشاره به اینکه امسال کاروان‌های حج تمتع استان فارس به 26کاروان افزایش یافته است گفت: سهمیه استان فارس برای حج امسال بیش از 3هزار و 600نفر است.  وی با بیان اینکه متقاضیان حج تمتع باید برای ثبت نام به دفاتر زیارتی حج و زیارت مراجعه کنند بیان کرد: کسانی که تا تاریخ 30دی‌ماه سال 85 ودیعه‌گذاری کردند برای ثبت نام و تکمیل شرایط سفر خود می‌توانند اقدام کنند که باید به دفاتر مجاز خدمات زیارتی یا سایت https://reserve.haj.ir مراجعه کنند. رئیس حج و زیارت استان فارس درباره عتبات نوروزی افزود: امسال در ایام نوروز پروازهای عتبات استان فارس از یک پرواز به 2پرواز افزایش یافت که تلاش می‌شود این رویه در طول سال نیز مستمر باشد. 
زینلی درباره کاروان‌های زمینی در نوروز نیز بیان کرد: در ایام نوروز کاروان‌های زمینی از 3کاروان به 12کاروان در روز افزایش یافت و تمام درخواست‌های مردم برای سفرهای زمینی محقق شد.  وی با تأکیدبر اینکه مردم برای سفر عتبات حتما به دفاتر مجاز خدمات زیارتی مراجعه کنند عنوان کرد: برخی از سودجویان از احساسات مردم سواستفاده کرده و با ویزاهای جعلی و غیرمجاز مردم را فریب می‌دهند.  رئیس حج و زیارت استان فارس از برخورد دولت عراق با دارندگان ویزاهای جعلی و غیرمجاز خبر داد و تصریح کرد: مردم باید مراقب باشند و برای ثبت نام عتبات تنها به دفاتر مجاز خدمات زیارتی که نام آنها در سایت حج و زیارت است، مراجعه کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی