[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

مرکز آموزش امامت در سپاه فارس راه‌اندازی شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس از راه‌اندازی مرکز آموزش امامت با هدف آموزش و توانمندسازی مدیران سپاه و بسیج استان فارس خبر داد.
به گزارش  روابط عمومی سپاه فجر استان فارس سید هاشم غیاثی در مراسم صبحگاه مشترک با  تأکید‌بر استفاده از فرصت ماه مبارک رجب اظهار داشت: ماه‌های رجب، شعبان و رمضان فصل نیایش است و برای خودسازی و افزایش معنویت نسبت به دیگر ماه‌های سال  باید مورد توجه قرار گیرد. 
وی با اشاره به سالروز تشکیل سپاه پاسدران انقلاب اسلامی در سوم شعبان گفت: با توجه به همزمانی سالروز ولادت امام حسین(ع) و تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید بتوانیم با تأسی از امام حسین(ع) گام‌های اساسی در راستای حراست از انقلاب برداریم و در رکاب امام زمان(عج) بمانیم. 
فرمانده سپاه فجر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم قم گفت: دشمن برنامه‌ریزی‌های خود را براساس حرکت‌های ما  انجام می‌دهد همان‌گونه که در اغتشاشات اخیر دشمن فکر کرد که می‌تواند از نارضایتی مردم جهت ضربه‌زدن به نظام جمهوری اسلامی استفاده کند اما با حضور به موقع مردم در صحنه این توطئه خنثی شد. 
وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برخلاف سایر سازمان‌ها، برنامه‌ها و مأموریت‌های پیش‌بینی نشده‌ای نیز دارد که بر همین اساس علاوه‌بر حفظ آمادگی خود باید زمینه‌های ایجاد چالش‌های اجتماعی و امنیتی را از بین ببرد. 
سردار غیاثی با اشاره به راه‌اندازی مرکز آموزش امامت که هدف اصلی آن آموزش و توانمندسازی مدیران سپاه و بسیج استان فارس است گفت: پیش‌بینی کردیم که امسال بیش‌از 3000‌نفر از فرماندهان، مدیران و کارکنان آموزش‌های لازم را در این مرکز ببینند. 
فرمانده سپاه فجر با تأکید‌بر اهمیت حفظ آمادگی‌های نظامی و جسمانی کارکنان گفت: در این راستا  برگزاری دوره‌های آموزش نظامی ویژه کارکنان سپاه فجر در قالب اردوهای رزمی و فرهنگی برای امسال پیش‌بینی شده است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی