[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

واژگونی کامیون حادثه آفرید، روزنامه شیراز نوین

واژگونی و برخورد شدید کامیون به تیر چراغ برق در کمربندی اکبرآباد، مصدومیت راننده کامیون و وارد شدن خسارت به دو خودرو سواری را در‌پی داشت. 
به گزارش روابط عمومی‌سازمان آتش‌نشانی، این حادثه ساعت‌02:50 بامداد روز جمعه به سامانه 125 اطلاع‌رسانی شد که در‌پی آن ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شیراز به سرعت نیروهای عملیات ایستگاه 15 را به کمربندی اکبرآباد، رهسپار کرد. 
محمد مرادی فرمانده آتش‌نشانان اعزامی ‌به محل حادثه در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه کامیون پس از برخورد با تیر چراغ برق و دو خودور سواری دیگر، دچار واژگونی و نشتی سوخت شده بود و سرنشینان خودروها قبل از رسیدن آتش‌نشانان از داخل خودرو خارج شده بودند. 
وی ادامه داد: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق خودروهای سواری را قطع و از نشتی آنها جلوگیری کردند و راننده کامیون را که مردی 32‌ساله و دچار آسیب دیدگی شده بود برای اقدامات درمانی تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند. 
فرمانده آتش‌نشانان خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بلافاصله در یک عملیات 2‌ساعته با ایمن‌سازی محل حادثه و جلوگیری از بروز تصادفات احتمالی، برق ستون را قطع و اقدام به انتقال آن نمودند و کامیون را به حالت اولیه بازگردانده و به محل امن انتقال دادند. 
گفتنی است علت وقوع این حادثه رانندگی هم اکنون از سوی پلیس راهور در حال بررسی است. 
همچنین در ساعت 13:48 همان روز نیز برخورد یک دستگاه تریلر به تیر چراغ برق و گاردریل و مسدود شدن محور، آتش‌نشانان از همین ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد. 
 گفتنی است؛ تیم عملیاتی بعد از 3‌ساعت تلاش با شستشوی محل حادثه و ایمن‌سازی آن، گاردریل و ستون برق را برش داده و به محل امن انتقال دادند، سرانجام با تحویل محل به عوامل راهور و نیروی انتظامی ‌به مأموریت خود پایان داد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی