[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۶
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز کمی احساس بی‌قراری دارید. شاید دلیل آن شنیدن خبری از گذشته بوده است. در هر صورت سعی کنید خودتان را سرگرم کنید. استرس زیاد به شما هیچ کمکی نمی‌کند. اگر مراعات کنید حال شما تا عصر بهبود می‌یابد. پیاده‌روی با عشق زندگی‌تان در مکانی سرسبز و صحبت کردن درمورد زمینه‌هایی که به آن علاقه دارید، در تغییر حال شما مؤثر خواهد بود. به زودی پیشنهادی به شما می‌شود که بهتر است جواب آن را به تعویق بیاندازید.

اردیبهشت

آنقدر در افکارتان غرق شده‌اید که اطرافتان را نمی‌بینید. بهتر است از خواب بیدار شوید و اطرافتان را دقیق‌تر نگاه کنید. به دنبال کارهایی باشید که احتیاج به خلاقیت و احساس دارد. برای مثال نقاشی کردن، ساز زدن یا هر هنر دیگری به تخلیه احساساتتان کمک خواهد کرد. دوستی سراغ شما را می‌گیرد اما توجه لازم را به او ندارید. بهتر است با او تماس بگیرید تا سوءتفاهمی برای او به وجود نیاید.

خرداد

امروز رابطه خود را با دیگران محدودتر کنید و زمان بیشتری به خودتان اختصاص دهید. شما اخیراً خودتان را با دیگران و حتی مشکلاتشان درگیر کرده‌اید، طوری که از خودتان غافل شده‌اید. زمان آن است که دورتان را خلوت کنید. با این کار برای تمام نگرانی‌هایتان راه‌حلی پیدا خواهید کرد و با تمرکز بیشتر بر آنها غالب خواهید شد. به زودی یکی از دوستانتان به دیدن شما می‌آید.

تیر

اخیراً دلخوری‌هایی در رابطه با یکی از دوستان نزدیکتان ایجاد شده که امروز به طور کامل برطرف می‌شود. توصیه می‌کنیم این روزها دامنه صبر خود را بالاتر ببرید، شاید این شرایط فقط برای سنجش قدرت تحمل شماست. پس از گذراندن این دوره، مطمئناً پاداش خود را دریافت خواهید کرد. این هفته برای خودتان کاری که دوست دارید انجام دهید. پیشنهاد برای انجام کاری به شما می شود. 

مرداد

امروز ممکن است کمی در مورد مسائل مالی دچار نگرانی شوید، اما استرس شما بی‌جهت است زیرا هیچ دلیلی برای آن وجود ندارد. بهتر است جای آن تمرکز خود را روی دیگر مسائل مهم زندگی بگذارید. با نگرانی و استرس هیچ راهی پیش نمی‌رود. شما دوست دارید در مورد هر موضوعی با عشق زندگی‌تان صحبت کنید، اما گفتگوی امروز شما به خوبی پیش نمی رود. 

شهریور

اگر امروز به فکر خودتان نباشید، فردا دیر است. شما فرصت‌های زیادی دارید که نباید به سادگی از دستشان دهید. برای حضور در یک ملاقات، آماده بروید. به ندای دلتان گوش کنید و با امید قدم بردارید، مطمین باشید به مراد دلتان خواهید رسید. ایده‌هایی به ذهنتان رسیده که در بهبود رابطه عاطفی‌تان مؤثر است و آن را مطابق با انتظارات شما پیش می‌برد.

مهر

امروز خبرهای فوق‌العاده‌ای خواهید شنید، طوری که هیجان زده شده و تمرکز روی کارهایی که نیاز به ظرافت و دقت دارند، برایتان سخت خواهد شد. اگرچه این حالت طبیعی است و دیگران نیز شما را درک می‌کنند، بهتر است از آسمان تخیلاتتان پایین بیایید و کمی هم واقع‌بین باشید. پیاده‌روی به آرامش شما کمک می‌کند. دوستی شما را به یک میهمانی دعوت می کند.

آبان

با تصمیمی که اخیراً گرفته‌اید، فصل نویی برایتان باز شده، آن را به درستی جلو ببرید. مشکل شما کم‌صبری در برخی مسائل است. مشکلاتی که شما با آنها دست و پنجه نرم می‌کنید را دیگران هم تجربه می‌کنند، پس ناامید نشوید و با اتکا به توانایی‌هایتان بر تمام آنها غلبه کنید. به زودی پولی به دستتان می آید، مقداری از آن را خرج کارهایی که دلتان می‌خواهد کنید تا روحیه تان بهتر شود.

آذر

امروز سرتان بیش از اندازه شلوغ است و باید تمرکز بیشتری بر کارهایتان بگذارید. برای این منظور دور ارتباط با دیگران را خط بکشید. البته قبل از هر چیز به آنها شرایط را توضیح دهید تا سوءتفاهمی برایشان ایجاد نشود. به زودی دری برایتان باز خواهد شد و چیزی که مدت‌ها منتظرش بوده‌اید دریافت می‌کنید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و پیشرفت لازم را به زندگی‌تان بدهید.

دی

شما فرد مغروری هستید. اگرچه از نصیحت دیگران خوشتان نمی‌آید، اگر امروز نصیحت‌هایی که به شما می‌شود را جدی بگیرید، به زودی نتیجه مثبت آن را در زندگی‌تان خواهید دید. شنیدن یک خبر تأثیر مطلوبی بر رابطه عاطفی‌تان می‌گذارد. از این فرصت برای بهبود شرایط زندگی‌تان استفاده کنید. نگرانی‌های اخیر شما به سرعت برطرف می‌شود و آرامش بیشتری تجربه خواهید کرد. 

بهمن

مشکلی برایتان اتفاق افتاده اما غم به دل راه ندهید زیرا این شرایط موقتی است. امروز برای اجرای ایده‌هایی که در ذهنتان است، روز مناسبی نیست. مثلاً اگر می‌خواهید یک حساب بانکی باز کنید، چند روز دیگر دست نگه دارید. درباره رابطه عاطفی خود نگران هستید، عشق زندگی‌تان نیز همین احساس را دارد اما این را بدانید این شما هستید که می‌توانید تغییرات مؤثری در رابطه خود ایجاد کنید.

اسفند

این روزها آنقدر خود را درگیر شاخ و برگ‌ها کرده‌اید که از ریشه دور مانده‌اید. سعی کنید روال زندگی‌تان را به حالت طبیعی بازگردانید. در غیر این صورت از مسیر اصلی خارج خواهید شد. در مورد کاری که فعلاً قصد انجامش را ندارید، با دیگران صحبت نکنید. این کار شما را از هدفتان دورتر خواهد کرد و حتی ممکن است حسادت دیگران را برانگیزد. برای شراکت در هر زمینه‌ای بهتر است دست نگه دارید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی