[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۱
  • دوره جدید

جمالی نوبندگانی عنوان کرد: مخفی شدن مرتضوی با مشورت احمدی‌نژاد، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است بدون شک تمامی ‌افراد از حکم قانونی صادر شده تمکین نمی‌کنند، از این رو باید مراقبت‌های لازم برای تمکین افراد فراهم شود.
محمد جواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به ناپدید شدن سعید مرتضوی پیش از ابلاغ حکم وی گفت: آنچه می‌توان درباره مرتضوی گفت این است که نباید زمانی که حکم علیه شخصی صادر می‌شود توقع تمکین صددر‌صدی هم داشته باشیم بلکه باید مراقبت‌های لازم برای تمکین افراد به حکم  نیز فراهم باشد.
روایت حضور احمدی نژاد در خبرگزاری ایرنا برای ممانعت از بازداشت وی
نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی ‌با بیان اینکه شرایط برای تمکین افراد به رأی مطمئن و قاطع باید فراهم باشد، عنوان کرد: مرتضوی خودش را از خطوط قرمز احمدی نژاد می‌داند و متأسفانه این قبیل اقدامات از زمانی شروع شد که قرار بازداشت جوانفکر صادر شده بود اما احمدی نژاد شخصاً در ایرنا حاضر شد تا مانع دستگیری شود.
وی افزود: در حال حاضر نیز احمدی نژاد داستان دیگری را درباره دو نفر از همکاران خود به راه انداخته است. از این رو اگر آقای مرتضوی اقدامی‌ در جهت مخفی شدن یا فرار کرده باشد یا بخواهد با حکم خود مخالفت کند، به نظر می‌رسد مشورت احمدی نژاد را داشته است.
عضو هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی‌ در پایان با بیان اینکه انتظار این است که برای افرادی که حساسیت جایگاه آنها در جامعه زیاد است پیش‌بینی و دقت در حکم  شود، خاطرنشان کرد: لازم است تدبیر به گونه‌ای باشد که خوراک برای رسانه‌های معاند ایجاد نشود به خصوص از آنجایی که مرتضوی در مصاحبه‌های خود، خود را سرباز نظام عنوان می‌کرده لازم است در حال حاضر نیز  از قانون و حکم خود تمکین کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی