[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

فرمانده تیپ ۵۵ هوابرد: ارتش برای مقابله با هرگونه تهدیدی آماده است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده تیپ 55 هوابرد شیراز تأکید کرد که ارتش جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با هرگونه تهدیدی کاملاً آماده است.
به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، امیر سرتیپ ذبیح‌الله بهمن‌زیاری عصر دوشنبه در جلسه‌ علنی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: این اطمینان را به تمام هموطنان خصوصاً مردم فارس و شیراز می‌دهیم که ارتش قهرمان ایران اسلامی، امروز بیش‌از هرزمان آماده دفاع از کیان جمهوری اسلامی ایران است.
وی تأکید کرد که تیپ 55 هوابرد، پایگاه هوایی شهید دوران، تیپ 37 زرهی و دیگر یگان‌های نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در فارس در اوج آمادگی قرار دارد و گفت: در رژه‌ روز ارتش، بخشی از دست‌آوردها و تجهیزات و توان نظامی ارتش به نمایش گذاشته خواهد شد.
فرمانده تیپ 55 هوابرد شیراز تأکید کرد که ارتش جمهوری اسلامی به لحاظ تجهیزات و توان نظامی نه تنها از کشورهای منطقه عقب نیست بلکه یک سر و گردن از سایر نیروهای نظامی بالاتر قرار دارد و آمادگی کامل برای دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی را دارد.
فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز نیز با تأکیدبر اینکه بخشی از اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی از برکت ارتش است، خاطرنشان كرد: پس از انقلاب نیروهای ارتش با اتکا بر نیرو و دانش داخلی، ارتش توانمندی بدون اتکا به نیروهای خارجی را ایجاد کردند.
امیر سرتیپ دوم منصور محمدی با اشاره به خدمات ارتش در طول دوران انقلاب و جنگ تحميلی بيان كرد: انحلال ارتش یکی از دسیسه‌های دشمنان انقلاب بود که با درایت امام خمینی (ره) ناکام ماند.
این فرمانده نظامی ارتش در فارس با تصريح اينكه امام(ره) محکم مقابل انحلال ارتش ایستادگی و روزی را بنام ارتش نام‌گذاری کرد و پیوند محکم میان مردم و ارتش ایجاد شد، افزود: ارتش با حضور و آمادگی در جنگ توانست جلو پیشروی دشمن بعثی در جنگ تحمیلی را بگیرد و بعد از آن نیز ارتش با تقدیم شهدا و جانبازان بسیاری سرافراز از مشکلات بیرون آمد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی