[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۸
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

وقتی شما در خفا به جستجو و کاوش مشغول می‌شوید، مسائل احساسی خودشان را نشان می‌دهند. شما معمولاً برای اینکه در موقعیتی قرار نگیرید که احساس ضعیف بودن بکنید روش خود را عوض نمی‌کنید. چون ترجیح می‌دهید با مشکلاتی برخورد کنید که خیلی سریع بتوانید آنها را حل کنید. اکنون اصلاً لزومی ندارد چیزی را ثابت کنید؛ فقط با وضعیت دشواری که برایتان پیش آمده، واقع‌‌بینانه‌تر رفتار کنید.

اردیبهشت

امروز شما آنقدر در کارتان مصمم هستید که چیزهایی که دیگری به شما می‌گوید را نمی‌شنوید. کار شما هر چقدر هم مهم باشد، باید زمانی را برای گوش دادن و توجه کردن به آنچه دیگری به شما می‌گوید بگذارید. خیلی مهم است که امروز جانب احتیاط را رعایت کنید. چند دقیقه وقت گذاشتن برای یک نفر دیگر و حرف‌های او می تواند از مشکلات پیشگیری کند و دوستی شما را پابرجا نگه دارد.

خرداد

در حالی که یک نفر سعی می‌کند جلوی رسیدن به اهدافتان را بگیرد، ناامیدی شما نیز بیشتر می‌شود. اما دلیلش فقط این است که امروز پایداری و استقامت شما بیشتر شده و این سخن به معنی این نیست که شما به راحتی تن به شکست خوردن می‌دهید. آماده مبارزه کردن برای چیزهایی باشید که می‌خواهید بهشان برسید؛ اگر الان پافشاری کنید بعدها از نتایح آن شگفت‌زده خواهید شد.

تیر

امروز شاید یکی از آن روزهایی باشد که شما نمی‌دانید به کدام سو بروید. به دلیلی شما نمی‌توانید تصمیم‌گیری کنید و فقط دور خودتان می‌چرخید. توقف کنید و استراحت کنید. بیرون بروید و مدتی پیاده‌روی کنید. منتظر بمانید تا ذهنتان آزاد شود و سپس قدم مهم بعدی را بردارید. شما و شریک زندگی‌تان می‌توانید انتظار داشته باشید روز بسیار خوب و خوشی با هم سپری کنید.

مرداد

دوستان شما به خاطر کارهایی که تازه انجام داده‌اید خیلی عصبانی به نظر می‌رسند، اما نباید فقط بر پایه قضاوت‌های آنها تصمیم‌گیری کنید. مشکل این است که هرکسی دیدگاه‌های احساسی و معنوی خاص خودش را دارد و آنها هرکدام جهان را به دید خود نگاه می‌کنند. کمک‌های بی‌شماری که شما تازگی‌ها دریافت کرده‌اید شاید باعث شوند خیلی از مسائل در ابهام و ناگفته باقی بمانند.

شهریور

امروز ممکن است روز سختی برایتان باشد. حس می‌کنید هیچ چیز سر جایش نیست. شاید هم شما سعی کنید چیزی باشید که نیستید. اگر هیچ چیز درست و سر جایش به نظر نمی‌رسد، به خودتان فشار نیاورید. بهتر است منتظر باشید تا زمانی که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و بدانید که هستید و چه می‌کنید. در این حین، کمی چای بنوشید و استراحت کنید.

مهر

به نظر می‌رسد شما نسبت به قبل نافرمان‌تر شده‌اید، برای اینکه نمی‌توانید به درستی منظور خود را بیان کنید. شما قادر هستید در مورد مسائلی صحبت کنید که به شما ربطی ندارند، بنابراین ممکن است نتوانید آنها را سانسور کنید. متأسفانه ممکن است دیگران منظور شما را به درستی متوجه نشوند، بنابراین باید روش خود را تغییر داده و عقیده‌های متفاوت را بپذیرید.

آبان

امروز کارهایتان را زود انجام دهید تا زمان برای تفریح داشته باشید. با عشقتان بیرون بروید یا جایی بروید که نرفته بودید. بگذارید تخیلتان شما را به دنیای جدیدی از تفریحات ببرد. روز بسیار خوبی برای بررسی ماهیت هنری‌تان است و می‌توانید بعضی از ایده‌هایی که مدتی بود ذهنتان را مشغول کرده بود بررسی کنید. امروز از ملاقات با عشقتان خیلی لذت می‌برید و انرژی امروز شما را تشویق می‌کند باهم بیرون بروید و تفریح کنید. 

آذر

شما نمی‌توانید کمی بیشتر صبر کنید و فقط می‌خواهید تفریح کنید. اما پیدا کردن زمان خالی و همچنین درخواست کردن از دیگران برای اینکه به شما ملحق شوند کار سختی است، بنابراین شما می‌توانید به آسانی از خواسته‌هایتان چشم‌پوشی کنید. خوشبختانه ژوپیتر طرب‌انگیز در یازدهمین خانه شما قرار می‌گیرد و به شما فرصتی برای خندیدن و خوش بودن می‌دهد.

دی

حس محافظه‌کارانه‌ای امروز وجود دارد که شما را وادار می‌کند جدی باشید و به کسب و کارتان برسید. این فکر بدی نیست و فضای ثابت و پایدار امروز به شما کمک می‌کند رابطه خود با فرد خاصی را عمیق‌تر کنید. بگذارید خلاقیت شما امروز بدرخشد و سعی کنید بیشتر از حرف زدن گوش بدهید. رویاهای خود را تحقق ببخشید. امروز در مهمانی که در آن شرکت می‌کنید ممکن است مثل صاعقه شما را بزند. 

بهمن

امروز زمانی که مسائل خانوادگی باعث می‌شود در موقعیتی استرس‌زا قرار بگیرید قوه تشخیص شما می‌تواند مفید واقع شود. خوشبختانه شما حالا می‌توانید برای این مشکلی که مدت‌ها باعث ناراحتی شما شده است راه‌حلی بیابید. اما زمانی که شما تشخیص دادید زمان با سرعت در حال گذر است و نباید برنامه‌های خود را به تعویق بیندازید، این بحران‌ها کمتر و کمتر می‌شوند.

اسفند

مسائل خانوادگی نقش مهمی در امروز شما بازی می‌کنند. از ته دلتان حرف بزنید و تمایل خود را بگویید و منظورتان را برسانید. در کل انرژی امروز شما باعث می‌شود کم‌حرف‌تر بشوید. فکر نکنید باید در حال حاضر پیشرفت‌های بزرگی صورت دهید. زمان‌های زیادی هست که می‌توانید از آنچه برایش کار کرده‌اید لذت ببرید. به صندلی‌تان لم بدهید و از پاداش سخت‌کوشی خود بهره‌مند شوید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی