[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

احساس می کنید با امواج به این طرف و آن طرف پرت می‌شوید. سعی کنید تمرکز خود را در هر شرایطی حفظ کنید و فقط از موقعیت‌های مختلف تجربه کسب کنید. روی دیگران نیز حساب باز نکنید، زیرا هر کسی فقط به فکر منافع خودش است. با اعتماد به نفس بالا روی پاهای خودتان بایستید تا همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش برود. فردی در مقابلتان قرار گرفته و این موضوع شما را ناراحت کرده است. 

اردیبهشت

در انتخاب راهی که باید بروید دودل هستید. اگر فکر می‌کنید یک راه شما را به موفقیت می‌رساند اشتباه کرده‌اید. شما باید از ترکیب مسیرهایی که در مقابلتان قرار دارد برای خود یک راه بسازید. ممکن است در اوایل مسیر موانع زیادی بر سر راهتان قرار گیرد، اما هرچه بیشتر پیش بروید، لذتی که می‌برید بیشتر خواهد شد. فردی شما را از خود رانده و این اعتماد به نفستان را کم کرده است.

خرداد

مخالفت شما با نظر یکی از دوستانتان، میانتان را شکرآب کرده است. حال زمان آن است که به طور جدی با او گفتگو کنید. شما باید به رابطه خود ثبات و ساختاری محکم دهید وگرنه به زودی از هم می‌پاشد. اگر میان خوش‌گذرانی و مسائل مهم‌تر رابطه تعادلی برقرار کنید، دعواها و دلگیری‌های شما نیز کاهش خواهد یافت. مدت‌هاست منتظر خبری از یکی از دوستانتان هستید.

تیر

اخیراً در ارتباط با عشقتان دچار مشکل شده‌اید و گویی در دو مسیر متفاوت از هم قدم برمی‌دارید، اما صبور باشید و برای یک بار هم که شده بگذارید طرف مقابلتان در کارها پیش‌قدم شود. نقشه‌ای در سر دارید اما آنطور که شما می‌خواهید پیش نمی‌رود. بهتر است برای رسیدن به هدف‌هایتان صبور باشید. به زودی تغییری در زندگی‌تان رخ می‌دهد که بر روحیه‌تان تأثیر مثبتی خواهد گذاشت.

مرداد

کمی دلهره دارید اما نمی‌خواهید به روی خودتان بیاورید، زیرا از عاشقی گریزانید. شاید این احساس به دلیل تجربه‌های تلخ گذشته است، اما به شما پیشنهاد می‌کنیم گذشته‌ها را رها کرده و در زمان حال زندگی کنید. زندگی شما دچار روزمرگی کسل‌باری شده، اما عشق می‌تواند آن را دگرگون کرده و هیجان را به زندگی‌تان راه بدهد. پس بهتر است در مقابل آتشی که در قلبتان شعله‌ور شده مقاومت نکنید.

شهریور

اگر فکر می‌کنید امروز، روز شما نیست، به دنبال شرایطی باشید تا کمی حالتان را دگوگون و شما را از این فضا دور کند. شاید فکرش را نکنید؛ اما در همین شرایط که احساس ناامیدی می‌کنید، شانس با شماست و دست به هر کاری بزنید، موفقیت به سمتتان می‌آید. پس بهتر است دنبال هدف‌های اصلی زندگی‌تان باشید و به سمت آنها قدم بردارید. شجاعت کلید موفقیت شماست. برای خودتان برنامه دقیق بریزید و طبق آن پیش بروید.

مهر

نگرانی که امروز دارید طبیعی است اما نگذارید مانع پیشرفت کارهایتان شود. امروز هرچه بیشتر خود و احساساتتان را رها کنید، شادتر خواهید بود و انرژی مثبت بیشتری دریافت خواهید کرد. بهتر است فعلاً تمرکزتان را فقط بر آنچه ندای قلبتان می‌گوید بگذارید و باقی کارها را به روزهای بعد موکول کنید. واقعیت همیشه هست، به همین دلیل اکنون که تخیلاتتان فوران کرده، آنها را در اولویت بگذارید.

آبان

امروز زمان برایتان به تندی می‌گذرد و احساس می‌کنید زمان کافی برای به پایان رساندن کارهایتان ندارید. اما نگران نباشید، زیرا تمام آنها را به موقع انجام خواهید داد. از دهان یکی از دوستانتان حرف‌هایی خواهید شنید که متعجبتان می‌کند. می‌خواهید با توجه به آنها تصمیمی بگیرید، اما بهتر است در حال حاضر دست نگه دارید. با مشورت بیشتر موفقیت‌های بزرگ‌تری به دست خواهید آورد.

آذر

با تمام احساساتی که در دل دارید، برایتان سخت است بتوانید خودتان را با واقعیت تطبیق دهید. اما امروز باید این کار را بکنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. منتظر فرصتی هستید تا هدفی که در سر دارید را پیش ببرید. یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید در چنین روزی انجام دهید، این است که بر ترس‌هایتان غلبه کنید و آنها را به شیوه‌ای مثبت و درست به کار گیرید. مطمئناً در این راه موفق خواهید شد.

دی

استرس و نگرانی نه تنها شما، بلکه اطرافیانتان را نیز درگیر خود کرده است. اگر سعی کنید مسائل را خیلی جدی و سخت نگیرید، همه چیز آنطور که می‌خواهید پیش خواهد رفت. چند روزی است از عشق زندگی‌تان غافل شده‌اید، بد نیست امشب در مکانی آرام با او قرار بگذارید و کمی خوش بگذرانید. برای انجام کاری، کار گروهی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این راه ذهنتان بازتر شده و ایده‌های ناب‌تری اجرا خواهید کرد. 

بهمن

فردی حرفی به شما زده که متعجبتان کرده است. شاید این نشانه‌ای‌ست تا به شما ثابت کند زندگی زوایای مختلفی دارد و نباید تک‌بعدی عمل کنید. نظرات دیگران را با دید باز بپذیرید تا زاویه دیدتان وسیع‌تر شود. گاهی از برخورد دیگران عصبی می‌شوید و خودتان را عقب می‌کشید، اما بهتر است جسارت داشته باشید و با هر شرایطی مقابله کنید. رابطه عاطفی‌تان نیاز به کمی تغییرات دارد.

اسفند

شما بر هر موضوعی بیش از حد اصرار می‌کنید. بد نیست گاهی همه چیز را رها کنید و به سرنوشت اجازه دهید شما را به سمتی که می‌خواهد ببرد. اگر هدفی بلندمدت برای زندگی‌تان ندارید، از همین امروز قلم و کاغذی به دست بگیرید و آرزوهای خود را هرچند دور یادداشت کنید. اگر راهی را که در پیش گرفته‌اید طبق برنامه پیش ببرید، موفقیت شما زودتر حاصل خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی