[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۶
  • دوره جدید

لزوم تعامل و همکاری ناجا و سپاه در انجام مأموریت‌های محوله ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی‌استان بر لزوم تعامل و همکاری بیش از پیش ناجا و سپاه در راستای انجام مأموریت‌های محوله تأکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به مناسبت روز پاسدار و فرا رسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی، فرمانده انتظامی‌استان فارس و جمعی از معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی با فرمانده سپاه فجر استان دیدار کردند.
سردار گودرزی در این دیدار ضمن تبریک این مناسبت به فرمانده سپاه فجراستان فارس، ارتباط و تعامل فرماندهی انتظامی‌استان و سپاه فجر را خوب ارزیابی کرد و گفت: این تعامل و هماهنگی منجر به بالا رفتن احساس امنیت در جامعه می‌شود.
وی تأکید کرد: کارکنان نیروی انتظامی‌به عنوان سربازان ولایت در راستای هماهنگی و تعامل با سپاه آمادگی کامل دارند و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.
فرمانده انتظامی‌استان فارس با بیان اینکه هیچ‌گونه مشکل امنیتی در سطح استان وجود ندارد گفت: پلیس در راستای انجام وظایف ذاتی خود و حفظ و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی‌تلاش می‌کند.
سردار گودرزی همچنین بر تشدید اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی در سطح استان و به‌ویژه در شهر شیراز تأکید کرد و افزود: مأموران انتظامی‌استان فارس در راستای افزایش احساس امنیت در جامعه و برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی همه توان خود را به کار خواهد بست.
وی در پایان بر لزوم تعامل و همکاری بیش از پیش ناجا و سپاه در راستای انجام مأموریت‌های محوله تأکید کرد.
در ادامه، فرمانده سپاه فجر استان فارس کار پلیس را در شرایط کنونی بسیار سخت و دشوار عنوان کرد و گفت: سپاه این آمادگی را دارد که با پلیس در راستای انجام مأموریت‌های مختلف در سطح جامعه همکاری لازم را داشته باشد.
سردار «سید‌هاشم غیاثی» از اقدامات سردار گودرزی و کارکنان زیر مجموعه در راستای تأمین نظم و امنیت در سطح استان فارس تقدیر و تشکر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی