[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

حضور ۲‌هزار نفری در چهل‌ویکمین دوره مسابقات قرآنی ، روزنامه شیراز نوین

رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس خبر داد: تا روز شنبه یکم اردیبهشت‌ماه تعداد 2هزار و 743نفر در آزمون چهل‌و‌یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه ثبت نام کردند.  به گزارش روابط عمومی اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، سیدامیرعباس جلالی در این خصوص عنوان کرد: روز شنبه یکم اردیبهشت ثبت نام متسابقان چهل‌ویکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم به پایان رسید و در 30شهرستان استان فارس بیش‌از دو هزار نفر در این دوره از مسابقات ثبت نام کردند. 
جلالی به تعداد ثبت‌کنندگان در این دوره از مسابقات اشاره کرد و گفت: بیشترین تعداد شرکت‌کنندگان در شهرستان‌ها به ترتیب در شیراز تعداد یک هزار و 396‌نفر جهرم 266‌نفر، فسا 220نفر، کوار 170نفر، نورآباد 131نفر، استهبان 113نفر، کازرون 90نفر، لار 67 نفر، مهر 66 نفر، گراش 52نفر، سروستان 51نفر، سپیدان 50نفر، اقلید 42نفر، لامرد و مرودشت هرکدام با 40‌نفر شرکت‌کننده، نی‌ریز 37نفر، قیر وکارزین 27‌نفر، ارسنجان 21نفر، فراشبند 19نفر، و داراب و آباده هرکدام با 18نفر شرکت‌کننده است.  
این مسئول همچنین با بیان اینکه در شهرستان‌های پاسارگاد 15‌نفر، خرم‌بید 14نفر، فیروزآباد 13نفر، بوانات 12نفر، خرامه، خنج و بیضا 11‌نفر، اوز 6‌نفر و رستم نیز با 2‌نفر شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات ثبت نام کرده‌اند افزود: بیشترین تعداد ثبت نام‌کننده در آزمون چهل‌و‌یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، بانوان هستند.  رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس خاطرنشان کرد: بیشترین تعداد ثبت نام‌کنندگان در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ 10، 20 و 5 جزء، تفسیر قرآن کریم و حفظ موضوعی است.  

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی