[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

یاوران شورا بازوان مدیریت در توسعه شهر هستند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یازده نواب قائدی، عضو شورای اسلامی شهر شیراز در نشستی که با حضور شهردار منطقه یازده و مسئولان این شهرداری، یاوران شورای اسلامی محلات منطقه یازده و مسئول اجرایی یاوران شورا برگزار شد، با اشاره به همکاری و همراهی هرچه بیشتر یاوران  شورا با شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز، برلزوم پیگیری مطالبات مردم و حل مشکلات آنها تأکید کرد. وی با بیان اینکه یاوران شورای اسلامی محلات بازوان توانمند مدیریت شهری و از عوامل بسیار تأثیر‌گذار در پیشبرد اهداف شهرداری در جهت توسعه هرچه بیشتر شهر به شمار می‌روند گفت: هم شهرداری و هم یاوران شورای اسلامی محلات در کنار یکدیگر خواهند بود تا ما بتوانیم هرچه بهتر و مفیدتر در خدمت مردم عزیز باشیم و با رفع نیازمندی و مشکلات آنها، رضایت‌مندی شهروندان عزیز را فراهم سازیم‌.
رئیس کمیسیون عمران‌، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورای شهر در منطقه یازده شهرداری با تصریح بر اینکه یاوران شورای اسلامی محلات در واقع یاوران مردم و یاوران شورای شهر و شهرداری هستند و به‌عنوان پل ارتباطی مردم محلات و مسئولان شهری هستند، از آنها خواست تا همواره مسائل و مشکلات مردم را انتقال داده و با جدیت پیگیر حل آن باشند. وی گفت: اگرچه نمایندگانی از سوی شورای اسلامی شهر شیراز در مناطق یازده‌گانه حضور دارند تا با تمرکز هرچه بیشتر پیگیر مسائل و مشکلات مردم باشند، اما مردم عزیز بدانند که همکاران ما در شورای شهر تمامی مسائل و مشکلات شهری را رصد می‌کند و وظیفه ما پیگیری مطالبات همه مردم شهر است.
وی با تجمید از یاوران شورای اسلامی محلات، بابیان اینکه این عزیزان در جهت خدمت به مردم بدون هیچگونه منتی فعالیت می‌کنند افزود: حل مسائل و مشکلات مردم باید در اولویت مسئولان شهری باشد. این عضو شورای شهر  شیراز  باتأکیدبر تقویت نگرش محله محوری در منطقه و ضرورت مشارکت شهروندان در عرصه‌های مختلف خدمات شهری خاطر‌نشان کرد: ارتباط مستمر و فراگیر بین مدیریت شهری و لایه‌های مختلف اجتماعی در سطح محله‌ها و بهره‌گیری از توانمندی‌های محلی در اداره بهتر امور شهر تأثیر بسزایی خواهد داشت. قائدی در پایان سخنان خود از مسئول اجرایی یاوران شورا خواست تا به منظور پیگیری هرچه بیشتر مطالبات مردم، مقدمات انتخابات یاوران شورا در محلاتی که فاقد یاوران شورا هستند را فراهم سازد. حمید برزگر، شهردار منطقه یازده نیز در این جلسه، گزارشی از عملکرد این شهرداری در حوزه‌های مختلف خدمات شهری ارائه و با بیان اینکه یاوران شورای اسلامی محلات درواقع نمایندگان مردم در محلات هستند که با همکاری خوب خود با شهرداری، به‌نوعی شهرداری را در حل مشکلات مردم یاری می‌کنند گفت: تعامل شهرداری با یاوران شورای محلات و توجه به معتمدان محلی تأثیر به‌سزایی در شکوفایی و پیشرفت شهردارد.
وی گفت‌: ما هم یاوران شورا را عضوی از مجموعه شهرداری می‌دانیم چرا‌که این عزیزان علاوه‌بر بیان مشکلات و نیازهای مردم، با ارائه راهکارهایی ما را در جهت پیشبرد اهداف شهرداری یاری می‌کنند. 
گفتنی است در خاتمه این جلسه یاوران شورای اسلامی محلات موارد و درخواست‌های مربوط به محلات خود را مطرح کردند. همچنین درخصوص شفاف‌نبودن مرز شرقی منطقه یازده نقطه‌نظرات خود را مطرح کردند و خواستار حل این مشکل شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی