[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۴
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

عشق و روابط عاطفی اولویت اصلی امروز شما هستند. شما احساس می‌کنید خیلی زیباتر و جذاب‌تر از همیشه به نظر می‌رسید و همین باعث می‌شود نگاه‌های تحسین‌آمیز اطرافیان را، چه غریبه و چه آشنا، بیشتر از همیشه احساس کنید. شاید دلتان بخواهد این جذابیت را با ایجاد کمی تغییر در ظاهر خودتان بیشتر هم بکنید، اما مواظب باشید در خرج کردن برای تغییر ظاهرتان زیاده‌روی نکنید.

اردیبهشت

اگر در حال حاضر مجرد هستید، امروز از آن روزهایی است که خاطرات عشقی که در گذشته باقی مانده در ذهن شما زنده شده و شما را به این فکر خواهد انداخت که شخصی که زمانی دوستش داشته‌اید حالا چه کار می‌کند و شاید حتی برای او احساس دلتنگی کنید. اگر متأهل هستید این احتمال وجود دارد که امروز همسرتان کاری داشته باشد و خیلی دیرتر از همیشه به خانه بیاید و شما مجبور باشید در خانه تنها بمانید. 

خرداد

ممکن است شما میان میل به بیشتر دانستن در مورد پیش‌آمدهایی که اتفاق افتاده و سعی در تمیز دادن آن چیزهایی که حقیقت نامیده می‌شود گیر کرده باشید. صحبت در مورد تفاوت‌های آنها کار سختی است. به جای اینکه وقتتان را برای جستجو در اطلاعات دست نیافتنی تلف کنید، فقط در مورد موضوعاتی که قبلاً فهمیده‌اید بهترین کاری که از دستتان برمی‌آید انجام دهید.

تیر

اگر هنوز مجرد هستید امروز برای شما روز خوبی خواهد بود، چون توجه زیادی را به خود جلب خواهید کرد و شاید حتی با یک نفر که برایتان از جذابیت زیادی برخوردار است آشنا شوید. فقط باید مواظب باشید نگرشتان به این شخص منطقی باشد و زیادی احساساتی رفتار نکنید، در غیر این صورت ممکن است بعداً با پی بردن به شخصیت واقعی او از انتخاب خود پشیمان شوید.

مرداد

شما دوست دارید برای رفتن به یک جشن به دیگران بپیوندید، اما نمی‌خواهید تمام وقتتان را بیرون از خانه بگذرانید. وقت گذارنی و غذا خوردن با دوستان برای شما سودمند است، اما در نهایت شما می‌خواهید بخشی از وقتتان را به استراحت کردن اختصاص داده و تنها باشید. نگران این نباشید که اعتبار اجتماعی‌تان خدشه‌دارد شود. با شناسایی نیازهای واقعی خود بیشتر به خودتان اهمیت بدهید.

شهریور

شما به آسانی نمی‌توانید وقت خود را آزاد کرده و به شادی و تفریح مشغول شوید، مگر اینکه از قبل برای آن برنامه‌ریزی کرده باشید. این روزها شما دوست دارید چند ساعتی را بیکار باشید و به استراحت بپردازید، اما شاید این کار به این سادگی که به نظر می‌رسد نباشد. شاد بودن و تفریح کردن موهبتی است که زمانی می‌توانید آن را به دست آورید که به اندازه کافی کار کرده باشید.

مهر

آیا در انتظار این بوده‌اید که بودجه لازم برای انجام یک پروژه خلاقانه، هنری یا کاری به دستتان برسد؟ اگر جوابتان مثبت است امروز خودتان را برای جشن گرفتن به مناسبت این موفقیت آماده کنید، چون خبرهای خیلی خوبی در مورد پولی که در انتظارش بوده‌اید در راه است. البته این احتمال وجود دارد که تأخیرهایی در راه به دست آوردن این پول پیش بیاید، اما خودتان را بابت آن نگران نکنید. 

آبان

شما قصد دارید آشفتگی‌های خود را کاهش دهید، بنابراین می‌توانید به طور کامل روی چیزهایی که نیاز دارید و می‌خواهید امروز اتفاق بیفتد تمرکز کنید. اما وقتی حس کنجکاوی شما تحریک شود، موضوع پیچده‌تر می‌شود. برایتان سخت است اطلاعاتی که در اطرافتان وجود دارد را نادیده بگیرید، برای اینکه بخشی از آنها بسیار مهم هستند. از طرف دیگر، اطلاعات بیشتر احتمالاً باعث می‌شود طرز فکرتان تغییر کند. 

آذر

شما امروز کارهای خسته کننده‌ای برای انجام دادن که نمی‌توانید از زیر بار آنها شانه خالی کنید. بنابراین باید به زودی کارهایتان را شروع کرده و تا جایی که امکان دارد آنها را زود به اتمام برسانید. به جای اینکه با نقشه کشیدن برای فرار کردن از زیر بار وظایفتان عصبانیت فرد دیگری را تحریک کنید، از قوه تخیل خود استفاده کنید تا راهی بیابید که به واسطه آن بتوانید به هدف‌هایتان برسید.

دی

امروز برای شما روزی کاملاً عمل‌گرایانه است، برای اینکه شما ترغیب شده‌اید به گونه‌ای رویاپردازی کنید که رویاهایتان به واقعیت نزدیک باشند. این سخن به معنای این نیست که شما نمی‌دانید بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید چه کاری است؛ بلکه بدین معنی است که شما فقط به دلیل اینکه معمولاً پاهایتان روی زمین قرار دارد، از اینکه بخواهید همیشه در آینده زندگی کنید خسته می‌شوید. 

بهمن

بحران و تنش در حال رشد است، اما شما هنوز آماده دست و پنجه نرم کردن با مسئله‌ای پیچیده و حل نشدنی نیستید. درعوض ممکن است دوست داشته باشید با ورزش کردن، با یک دسته کارت یا فقط با دوستانتان خود را سرگرم کنید. وقت گذراندن با دوستان شبیه به خود موضوع مثبتی در زندگی شماست، مگر اینکه برای فرار از وظایف به این کار پرداخته باشید.

اسفند

اکنون شما می‌خواهید دوستانتان درکتان کرده و به شما احتیاج داشته باشند، اما ممکن است دوست نداشته باشید هرکاری که آنها از شما می‌خواهند انجام دهید. شما در مرز بین جهان درونی و دنیای بیرونی‌تان گرفتار شده‌اید. تا موقعی که کاری را شروع کنید برآورده کردن انتظارات مردم راحت به نظر می‌رسد. اگر نمی‌توانید کاری انجام دهید تعهد ندهید، فقط به آنهایی که واقعاً قصد انجامشان را دارید جواب مثبت بدهید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی