[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

تأکید شورای شهر بر مشارکت مردم در حل مشکلات شیراز، روزنامه شیراز نوین

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: فراهم کردن زمینه حضور مردم در حل مشکلات شهر شیراز توسط اعضای شورای شهر با جدیت دنبال می‌شود. زهرا یقطین در آئین گشایش نخستین دوره تربیت مربی عفاف و حجاب در حرم شاهچراغ با بیان اینکه بسیاری از شهروندان، ایده‌های بسیار خوبی در راستای حل مشکلات شهری دارند اظهار کرد: زمینه حضور و مشارکت مردم در حل مشکلات شهری توسط اعضای شورای شهر شیراز فراهم می‌شود.
وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری به مسائل فرهنگی افزود: در حوزه فرهنگی، غفلت اتفاق افتاده و برخی افراد در سطح جامعه، مسائل و مشکلات فرهنگی را به اختلاف سلیقه تنزل دادند و مسئولان نسبت به بدحجابی برای تبیین موضوع عفاف و حجاب کمتر دغدغه دارند. وی همچنین با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر شیراز این بار از مردم برای حرکت جامعه به سمت خدامحوری استفاده می‌کند بیان کرد: مردم‌ می‌توانند در قالب‌های مختلف و با استفاده از هنر، رسانه و غیره در این زمینه به مدیران شهری یاری رسانند.
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز برگزاری دوره بازآموزی و تربیت مربی عفاف و حجاب در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) را از مواردی عنوان کرد که نشان می‌دهد شورای شهر شیراز زمینه حضور مردم را تسهیل کرده است. یقطین گفت: تمامی پیشنهاداتی که قابلیت عملیاتی شدن دارند و توسط افرادی که در این دوره شرکت کردند ارائه می‌شود در کمیته عفاف و حجاب شورای اسلامی شهر شیراز بررسی می‌شود.
وی با بیان اینکه تمامی مردم و مسئولان موظف‌اند در هدایت جامعه به سمت عقلانیت تلاش کنند افزود: با وجود اینکه در این زمینه اقدامات زیادی شده اما زمینه برای فعالیت مردم در حوزه فرهنگی فراهم است و باید در این راستا بیشتر تلاش کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی