[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

حسن ملقب به شوماخر با ۵۷‌سال حبس، دردام پلیس شیراز، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شیراز گفت: حسن ملقب به شوماخر که محکوم به 57سال حبس و متواری بود در یک اقدام غالفلگیرانه توسط مأموران زبده این شهرستان دستگیر شد.
سرهنگ دلاورالقاصی مهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در‌پی اطلاع واصله مبنی بر اینکه فردی به هویت ح-د در 4سال گذشته به دلیل ارتکاب جرائمی نظیر سرقت 25‌دستگاه خودرو، شرارت و ایراد ضرب و جرح عمدی دستگیر و پس ازاینکه با ضمانت آزاد و متواری می شود، مجدداً با همدستی فردی دیگر اقدام به شرارت در سطح شهرستان شیراز می‌کند که موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود: پس از تحقیقات و اقدامات مؤثر، مأموران مخفیگاهشان را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی در یک اقدام غافلگیرانه متهم به همراه همدستش دستگیر و بار دیگر با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.
سرهنگ القاصی مهر با اشاره به اینکه متهم به علت مهارت در رانندگی و سرقت خودرو و انتقال خودرهای مسرقه به استان‌های شرقی کشور به حسن ملقب به شوماخر شهرت داشت، تأکید کرد: پلیس همیشه ضامن امنیت شهرودان بوده و مسئولیت سنگین نظم اجتماعی بر
‌عهده این نهاد مقتدر است و هرگز به هنجارشکنان اجتماعی در هر حوزه‌ای اجازه نخواهد داد تا نظم عمومی را بر‌هم بزنند و امنیت اجتماعی شهروندان را سلب کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی