[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

سومین جشنواره روز جوان در جهرم برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

سومین جشنواره روز جوان به مناسبت گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت علی‌اکبر(ع) و هفته جوان با حضور مسئولان عالی‌رتبه استان و شهرستان در تالار علامه امینی شهرستان جهرم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، در این جشنواره که با حضور محمدرضا رضایی نماینده مردم شهرستان جهرم و رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی، حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، علی رضایی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان فارس، علیرضا صحرائیان معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم و سایر مسئولان محلی برگزار شد، از جوانان برتر شهرستان در حوزه‌های مختلف از جمله قهرمانان ورزشی، جوان مخترع و مبتکر، علمی و دانشگاهی، فرهنگی و هنری، جوان کشاورز و روستایی، جوان طلبه و مبلغ، جوان فعال اجتماعی، جوان سرباز، امدادگر و پرستار جوان، تشکل‌های دانشجویی و همچنین سه سمن موج مهربانی، خانه جوان و اندیشه و فرزانگان خرد با اهدای لوح و تندیس تقدیر و قدردانی شد.
محمدرضا رضایی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جوانان نیاز به شادی بیشتری دارند، خواستار همکاری بیشتر در برگزاری چنین جشنواره‌هایی در راستای شادی بیشتر قشر جوان در شهرستان جهرم شد.
حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس نیز با ابراز خرسندی از شرکت در این مراسم به بیان سخنانی درباره نقش جوان در جامعه پرداخت و خبر از انجام دو پروژه پارک بانوان و اولین خانه جوان در شهرستان جهرم در سال 97 داد.
عبدالرحیم خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم هم با اشاره به اینکه مدیرکل ورزش و جوانان با شرکت در این مراسم برای دومین بار در سال 97 به شهرستان جهرم سفر کرده است از وی سپاسگزاری کرد و همراهی او در چنین برنامه‌هایی را مایه دلگرمی ورزشکاران و جوانان بیان کرد.
همچنین در این همایش برنامه‌های شاد و متنوعی برای جوانان شرکت کننده در این جشنواره از سوی اداره ورزش و جوانان، دانشگاه علوم پزشکی و با همکاری سمن فرزانگان خرد به اجرا درآمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی