[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

زمان واریز سود سهام عدالت وراث متوفیان اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی گفت: حدود ۳‌هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت ۲۰‌گروه مشمولان پرداخت شده و سود سهام ۲‌میلیون وراث مشمولان متوفی اوایل تابستان واریز می‌شود. 
سیدجعفر سبحانی، با اشاره به واریز سود سهام عدالت تمامی‌۲۰‌گروه مشمولان، اظهار داشت: واریز سود سهام عدالت از ۱۲بهمن سال گذشته آغاز شد و واریز سود ۱۹‌گروه مشمولان که شماره شبای خود را وارد کرده بودند تا ۲۸‌اسفند‌۹۶ به اتمام رسید. 
وی افزود: واریز سود سهام عدالت گروه بیستم که شامل کارکنان دستگاه‌های اجرایی، بازنشستگان کشوری و لشکری و تأمین اجتماعی هستند به دلیل اینکه مبلغ زیادی را تشکیل می‌داد، به صورت تدریجی از ۲۸‌اسفند انجام شد و اکنون همه ۲۰گروه تسویه کامل شده‌اند. 
مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه این ۲۰‌گروه را بیش از ۳۵. ۵میلیون نفر تشکیل می‌دادند که حدود ۳‌هزار میلیارد تومان سود برای آنها واریز شد، تصریح کرد: همچنین سود سهام عدالت افرادی که شماره شبای خود را با تأخیر وارد کرده‌اند حداکثر تا پایان خرداد ماه واریز خواهد شد. 
سبحانی در مورد سود سهام عدالت وراث مشمولان متوفی نیز گفت: وراث که حدود ۲‌میلیون نفر هستند، باید احراز هویت شوند و از حدود دو‌ماه گذشته در حال تعیین فرآیند، دستورالعمل‌ها و چارچوب کار هستیم و از اوایل تابستان واریز سود این مشمولان انجام می‌شود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی