[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

اگر قرار است امروز قراردادی ببندید و به ویژه اگر این قرارداد به خانه و املاک مربوط می‌شود سعی کنید دقت و احتیاط بیشتری به خرج بدهید و متن قرارداد را به دقت مطالعه کنید. شاید درک همه کلمات و اصطلاحات پیچیده موجود در متن این قرارداد برایتان دشوار باشد. سعی کنید سؤال‌هایتان را از یک نفر که اطلاعات کافی در این مورد دارد بپرسید تا ندانسته مرتکب اشتباهی نشوید. 

اردیبهشت

امروز ناراحتی یکی از دوستان، اعضای خانواده یا همکارانتان فکر شما را به خود مشغول کرده است. شما از اینکه چیزی باعث ناراحتی این شخص شده است مطمئن هستید، اما او تمایلی به صحبت کردن در مورد این موضوع و بیان افکار و احساساتش از خود نشان نمی‌دهد. سعی نکنید او را وادار به این کنید که در مورد دلیل ناراحتی‌اش با شما صحبت کند. خیالتان راحت باشد، شما دلیل ناراحتی این شخص نیستید.

خرداد

امروز یک نفر پشت سر یکی از دوستانتان حرف‌هایی خواهد زد که در ابتدا ممکن است شما را شوکه کنند. آنچه می‌شنوید به احتمال زیاد در ارتباط با مسائل مالی خواهد بود. در هر صورت هر آنچه می‌شنوید را به راحتی قبول نکنید، چون شخصی که این شایعات را پخش می‌کند به احتمال زیاد توجه چندانی به واقعیت داشتن یا نداشتن آنها ندارد و فقط می‌خواهد موضوعی برای حرف زدن داشته باشد. 

تیر

امروز شما در مرکز توجه قرار خواهید داشت. دوستانتان برای یافتن پاسخ سؤالاتی که می‌دانند شما جوابشان را در اختیار دارید به سراغتان خواهند آمد. شاید آنها بخواهند برای حل مشکلی خانوادگی به شما مراجعه کنند، در هر صورت حل این مسئله بدون پرداختن به جزئیات برای شما بسیار دشوار به نظر می رسد. زیاد سخت نگیرید، همین که مشغول صحبت شوید همه چیز به راحتی جفت و جور خواهد شد.

مرداد

امروز شاید بخواهید در زمینه‌ای که برای شما ناآشنا است و هیچ اطلاعاتی درمورد آن ندارید به مطالعه بپردازید. در ابتدا هرچه می‌خوانید به نظرتان کاملاً پیچیده و غیرقابل درک خواهد بود و شاید حتی به این فکر بیفتید که بی‌خیال این مطالعه شده و سراغ موضوعاتی بروید که برایتان شناخته شده هستند. این اشتباه را نکنید! شاید در ابتدا با کمی دشواری مواجه باشید، اما در نهایت به شدت به این موضوع علاقه‌مند خواهید شد. 

شهریور

یکی از دوستان یا شاید حتی عشقتان چنان کج‌خلق و بدرفتار شده که شاید شک کنید آیا این همان شخصی است که می‌شناسید و برایتان این‌قدر عزیز است؟! در طول روز ذهنتان درگیر این موضوع خواهد بود و ممکن است بخواهید این وضعیت را تجزیه و تحلیل کنید و توجیهی برای آن پیدا کنید، اما این کار شما فقط باعث خواهد شد سؤالاتی که در سرتان انباشته شده بیشتر و بیشتر شوند.

مهر

یکی از دوستان نزدیکتان امروز به هم‌فکری و مشورت با شما نیاز خواهد داشت و ممکن است بخواهد در مورد بعضی چیزها که زیاد برایتان قال درک نیستند با شما صحبت کند. این موضوع می‌تواند در ارتباط با شغل و حرفه این شخص باشد و موضوعاتی را در بر بگیرد که برایتان آشنا نیستند. هیچ اشکالی ندارد اگر در مورد نکاتی که برایتان آشنا نیستند و نیاز به توضیح دارید از او سؤال بپرسید.

آبان

امروز مطالعه یک کتاب یا مقاله در مورد ورزش و تغذیه ذهن شما را به شدت به خود مشغول خواهد کرد. اگر بخواهید آنچه می‌خوانید را به عنوان معیار در نظر بگیرید خواهید دید تمام کارهایتان اشتباه هستند! خودتان را زیاد ناراحت نکنید، دراین دنیا هزاران راه مختلف برای رسیدن به سلامتی و تناسب اندام وجود دارند و در واقع به تعداد آدم‌های این دنیا مسیر برای رسیدن به این هدف وجود دارد. 

آذر

امروز خاطرات و احساسات مربوط به گذشته بار دیگر در وجود شما زنده شده و فکرتان را به خود درگیر کرده‌اند و در کمال تعجب می‌بینید تصاویر غیرقابل درکی به ذهنتان می‌آورند. شاید در ابتدا درک تصاویری که به ذهنتان می‌رسند برای شما دشوار باشد، اما نخواهید توانست مانع آنها شوید. پس هرچه به ذهنتان می‌رسد را جایی یادداشت کنید تا بعد سر فرصت به سراغ آنها بروید. 

دی

شما برای یک کلاس، پروژه یا یک مسئله حرفه‌ای مشغول تحقیق در رابطه با موضوعی هستید که خیلی سخت‌تر از آن چیزی که در ابتدا به نظر می‌رسد. منابعی که پیدا کرده‌اید خیلی پیچیده هستند و درک آنها برایتان دشوار است. اگر نمی‌توانید آنچه می‌خوانید را به خوبی درک کنید سعی کنید به دنبال ویدیوهای آموزشی باشید یا از یک شخص حرفه‌ای کمک و مشورت بگیرید. 

بهمن

امروز یکی از دوستان یا اعضای خانواده‌تان پیشنهاد می‌کند در انجام کاری به شما کمک کند، اما شما احساس می‌کنید قصد او از کمک به شما چیز دیگری است. در واقع این شخص دنبال بهانه‌ای می‌گردد تا در کنار شما باشد و از این فرصت استفاده کرده و در مورد مشکلی که دارد با شما صحبت و مشورت کند. حتی اگر به کمک او نیازی ندارید هم پیشنهادش را بپذیرید. 

اسفند

کارهای اداری مرتبط با مسائل مادی امروز برای شما بسیار خسته کننده خواهند بود و مجبور خواهید بود وقت زیادی صرف این کارها کنید. کاغذبازی‌های اداری برای شما همیشه آزاردهنده بوده‌اند، اما چاره‌ای نیست و باید حتماً همین امروز این کارها را انجام دهید. اگر می‌خواهید هرچه سریع‌تر از شر این کار خلاص شوید، پس هرچه زودتر دست به کار شده و تمام انرژی خود را روی به پایان رساندن آن متمرکز کنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی