[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

باغ هنر میزبان جشنواره «شب‌های اردی‌بهشت شیراز» می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: جشنواره فرهنگی‌آموزشی «شب‌های اردی‌بهشت شیراز» در باغ هنر اسلامی‌ایرانی این شهر برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی‌راد از برگزاری جشنواره فرهنگی‌آموزشی «شب‌های اردی‌بهشت شیراز» در باغ هنر اسلامی ایرانی خبر داد و اظهار کرد: این جشنواره از 8‌اردی‌بهشت‌ماه آغاز به کار کرده است و تا 15‌اردی‌بهشت ادامه دارد.
وی با بیان اینکه این جشنواره به مناسبت گرامیداشت هفته شیراز برگزار می‌شود افزود: شهروندان می‌توانند از ساعت 17‌تا 23 از برنامه‌های جشنواره بهره‌مند شوند. معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز به برگزاری جشنواره‌های «شب‌های شهروندی» و «پسین اردی‌بهشت شیراز» اشاره و تصریح کرد: جشنواره «شب‌های اردی‌بهشت شیراز» ادغام آن دو جشنواره است که هر دو دومین دوره خود را سپری و برنامه‌های خود را به شهروندان ارائه می‌کنند.
گشتاسبی‌راد بیان کرد: جشنواره شب‌های اردی‌بهشت شیراز هرشب ساعت 20:30 با برنامه‌های شاد و آموزشی و فرهنگی و با‌محوریت معرفی شهر شیراز در خدمت شهروندان و مسافران است. رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با بیان اینکه ایستگاه‌ها و غرفه‌های مختلفی نیز همزمان با جشنواره شب‌های اردی‌بهشت شیراز برنامه‌های فرهنگی و شهروندی اجرا می‌کنند گفت: آموزش‌های ایستگاه‌های شهروندی توسط سازمان‌های مختلف شهرداری از جمله سازمان حمل‌ونقل و ترافیک، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، سازمان ایمنی و آتش‌نشانی، سازمان مدیریت پسماند و سازمان حمل و نقل ریلی قطار شهری ارائه می‌شود. وی افزود: واحد فرهنگی نیز ایستگاه‌های صنایع دستی همراه با ورک‌شاپ و نمایش تولیدات هنرمندان، ایستگاه و غرفه معاوضه کاغذ باطله با کتاب و ایستگاه کارآفرینی و جوان برپا کرده است. شایان ذکر است این برنامه با همکاری شهرداری  منطقه دو و تنی چند از اعضای  شورای اسلامی شهر برگزار شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی