[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

۱۲۳‌میلیارد تومان برای اشتغال روستایی و فراگیر به شهرستان مرودشت اختصاص یافت، روزنامه شیراز نوین

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تقویت بخش گردشگری در شهرستان مرودشت در دستور کار است و در این چارچوب، ایجاد تأسیساتی با هدف رونق‌بخشی به گردشگری در مجاورت سد درودزن درحال پیگیری است.
به گزارش ایرنا، علی ربیعی در جلسه شورای اداری شهرستان مرودشت افزود: در بخش‌های کشاورزی، صنعت، گلخانه‌ای، صنایع‌دستی، حمل‌ونقل و مسکن می‌توان فعالیت‌های خوبی را در مرودشت دنبال کرد. 
وی اظهار کرد: تقویت بیمه کارگران ساختمانی نیز از برنامه‌هایی است که در سطح ملی، آن را پیگیری می‌کنیم. 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مرودشت با سابقه تاریخی و شهرنشینی دیرین، کشاورزی گسترده و سنت‌های زیبای عشایر کوچ‌رو، جلوه‌ای از نیروی کار و سبک زندگی متنوع دارد.
ربیعی تشکیل کانون توسعه مرودشت و همدلی مردم منطقه را راه‌حل مشکلات موجود خواند و اظهار کرد: 62‌میلیارد تومان برای حفظ فرصت‌های شغلی در این شهرستان در نظر گرفته‌شده است. 
وی با اشاره به استقبال حدود 2‌هزار نفر در مرودشت از طرح مهارت‌آموزی در یکسال گذشته گفت: 59‌میلیارد تومان برای اشتغال روستایی و 64‌میلیارد تومان برای اشتغال فراگیر در این شهرستان اختصاص‌یافته است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره عملکرد این وزارتخانه در حوزه درمان نیز گفت: در چهار سال گذشته، در حوزه درمان به‌اندازه 50‌سال مراکز درمانی در استان فارس ایجاد شد.
ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دوشنبه در آغاز سفری دو روزه به استان فارس وارد آباده شد و پس‌از آن در شهرستان‌های اقلید، رستم، ممسنی و مرودشت حضور یافت. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی