[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

چرا خادم حاضر به مذاکره با شیخ احمد نشد؟، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون کشتی در جلسه مشترک رؤسای فدراسیون‌ها با رئیس شورای المپیک آسیا شرکت نکرد. به گزارش «ورزش سه»، در حالی که یکی از بحث‌های مهم مطرح شده در جریان شیخ احمد به تهران درباره دغدغه‌های این روزهای کشتی و رسول خادم بود؛ در آن جلسه هیچ نماینده‌ای از فدراسیون کشتی حضور نداشت.
جلسه مشترک رئیس شورای المپیک آسیا با رؤسای فدراسیون‌های ورزشی و مدیران ورزش کشور روز گذشته در آکادمی ‌ملی المپیک در شرایطی برگزار شد که اکثر فدراسیون‌ها در این جلسه نماینده داشتند. حتی برخی از فدراسیون‌ها که رؤسا امکان حضور در جلسه را نداشتند، دبیر یا یک نماینده را به آکادمی‌ فرستاده بودند. به عنوان مثال علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در سفر ازبکستان با تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان حضور دارد؛ اما محسن بیرانوند به عنوان دبیر فدراسیون در جلسه مشترک با شیخ احمد حاضر بود. با این حال هیچ‌اثری از رسول خادم و یا دیگر مسئولان فدراسیون کشتی در جلسه دیده نمی‌شد. به نظر می‌رسد این اتفاق در راستای اختلافات اخیر وزارت ورزش و فدراسیون کشتی رخ داده است.
البته وقتی این اتفاق عجیب‌تر به نظر می‌رسد که یکی از خواسته‌های مدیران ورزش از شیخ احمد درباره کشتی و دغدغه‌هایی بود که خادم در ماه‌های اخیر مطرح کرده است. حتی صالحی امیری اعلام کرد درباره خطر تعلیق کشتی با رئیس شورای المپیک آسیا مذاکره کرده و در آینده نتایج این مذاکرات را رسانه‌ای خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی