[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

برای خرید یک ست وسیله باید کل بودجه فدراسیون را بدهیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان گفت: برای خرید یک‌ست وسیله استاندارد کل بودجه فدراسیون را باید بدهیم.
رضا خیرخواه در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برپایی اردو در خانه ژیمناستیک خرم‌آباد اظهار کرد: همه امکانات فراهم است و از شرایط اردو خیلی راضی هستیم. وی در پاسخ به پرسشی که چقدر ژیمناست‌های ایران شانس مدال در بازی‌های آسیایی دارند گفت: با اینکه کسب مدال در آسیا و بین ژیمناست‌های چین، ژاپن و کره جنوبی خیلی است اما خوشبین هستم که در جاکارتا برای اولین بار روی سکو قرار بگیریم و از روند رو به رشد بچه‌ها در چند ماه اخیر به طور کامل رضایت دارم.
 خیرخواه با بیان اینکه ابزار ما کم است و وسایل استاندارد نیستند تصریح کرد: پیست زمینی که با آن تمرین می‌کنیم، عوض شده و پیست جدیدی برای مسابقات آمده که در ایران نداریم و همین کارمان را مشکل کرده است.
سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری تأکید کرد: با توجه به بضاعت و بودجه‌ای که داریم، خیلی خوب کار کرده‌ایم و بودجه فدراسیون آنقدر نیست که بخواهیم وسایل استاندارد بگیریم و مجبوریم با همین امکانات ادامه دهیم.
 وی تصریح کرد: اگر بخواهیم یک‌ست وسیله استاندارد بخریم باید کل بودجه فدراسیون را بدهیم و با همین ابزار کم بچه‌ها خوش درخشیده‌اند.
 خیرخواه با بیان اینکه امیدواریم بودجه فدراسیون بیشتر شود، گفت: ژیمناستیک ایران راه صعود را در‌پیش گرفته و به آینده این رشته خوشبین هستیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی