[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

وقتی مسیرتان را پیدا کنید طبیعتاً دلتان می‌خواهد با سرعت تمام به سوی مقصد نهایی خود گام بردارید، اما وقتی هدف را برای خود مشخص نکرده باشید و ندانید به کدام سو می‌روید عجله کردن در پیشروی کاری بیهوده و حتی اشتباه است. شاید امروز درک این موضوع برایتان سخت باشد، اما واقعیت چیزی جز این نیست. امروز زیاد حال و حوصله کار گروهی را ندارید و ترجیح می‌دهید به تنهایی روی پروژه‌هایتان کار کنید.

اردیبهشت

امروز شما دوست دارید درمورد افکار و نظرات خود و نگرشی که به دنیای اطرافتان دارید صحبت کنید و سؤالاتی که ذهنتان را به خود درگیر کرده‌اند با اطرافیانتان در میان بگذارید. سعی کنید در این مورد تعصب به خرج ندهید و با ذهنی باز به حرف‌های بقیه هم گوش کنید. امروز زمان بسیار مناسبی برای انجام کارهای گروهی است. در محل کارتان در فعالیت‌های گروهی توانایی‌های زیادی از خود نشان خواهید داد.

خرداد

امروز شما بسیار آرام و متمرکز هستید و همین آرامش باعث شده بتوانید با آگاهی، سخت‌کوشی و رفتاری منطقی کارهایتان را پیش ببرید. افق‌های پیش‌رویتان بسیار روشن هستند و اطلاعاتی که برای به سلامت پیش رفتن در دریای آشفته زندگی مورد نیازتان هستند را در اختیار دارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به خودتان ایمان داشته باشید و با شجاعت تمام پیش بروید. 

تیر

امروز شما بالاخره خواهید توانست درمورد رازهایی که در سینه دارید و آزارتان می‌دهند را با شخصی که مورد اعتمادتان است در میان بگذارید. شما خشم زیادی در درون خود احساس می‌کنید و نگران این هستید که اگر این عصبانیت خود را بروز دهید، طرف مقابلتان را از خود برنجانید. شاید هم احساسات عاشقانه شدیدی به یک نفر داشته باشید. 

مرداد

ذهن شما در حال حاضر در بحران شدیدی به سر می‌برد و به همین خاطر هم نمی‌توانید روی انجام هیچ کاری تمرکز کنید. انگار نگرش شما به دنیای اطرافتان و زندگی به طور قابل توجهی تغییر پیدا کرده و به دنبال آن نگاهتان به زندگی حرفه‌ای و عاطفی‌تان نیز متحول شده است. با این حال خاطرات گذشته همچنان در ذهن شما زنده هستند و قصد فراموش کردنشان را هم ندارید. 

شهریور

امروز برای شما روز نسبتاً آرام و خوبی خواهد بود. شاید بخواهید از فرصتی که دست داده استفاده کرده و کارهای عقب افتاده‌ای که در خانه دارید را انجام بدهید. شما چنان مشغول کار خواهید شد که تا غروب دست از کار برنخواهید داشت و حتی اگر بقیه اهل خانه بخواهند شما را قانع به رها کردن کار و لذت بردن از روزتان کنند هم راضی نخواهید شد.

مهر

امروز از فرصتی که دست داده بهره ببرید و از وقت اضافه‌ای که دارید برای فکر کردن به آینده حرفه‌ای خود استفاده کنید. شما در حال حاضر نیروی زیادی در اختیار دارید که کمک می‌کند ایده‌هایی که در رابطه با این موضوع در سر دارید را سر و سامانی بخشیده و برای عملی کردن آنها برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید. امروز در برخورد با اعضای خانواده‌تان احتیاط و انعطاف بیشتری به خرج دهید.

آبان

به دلیل اتفاقات شگفت‌انگیزی که برایتان پیش خواهد آمد، شما کنترل‌های سریعی روی رفتار یا گفتارتان ندارید و این موضوع می‌تواند برای شما خطرناک باشد. زیرا در اثر پیش آمد این اتفاقات کارهایی را انجام می‌دهید که بعد از انجامشان پشیمان می‌شوید. توصیه می‌کنیم عکس‌العمل‌های سریعی از خود نشان ندهید. اما خوشبختانه شما با درایت بالایی که دارید می‌توانید به راحتی بر این موضوع غلبه کنید.

آذر

شما درگیری لفظی بزرگی با شخصی داشته‌اید که بر اثر این گفتگو هنوز ذهنتان مشغول است. به مرحله‌ای رسیده‌اید که دلتان می‌خواهد از زندگی فرار کنید، اما خوشبختانه دوره‌ای را که سپری می‌کنید مانند یک امتحان است که برای رفتن به دوره بعدی صبر و استقامت بیشتری داشته باشید. پس شجاع باشید، زیرا خداوند تقدیر خوبی برایتان رقم زده است، در آینده از تمام این موهبات لذت خواهید برد.

دی

شما شجاعت و دلیری بیش از حدی برای شرکت در موارد بحث دارید، اما اینهمه جسارت شما لازم نیست، زیرا ممکن است شما را به راه‌های منحرف کننده‌ای بکشانند که سبب پشیمانی شما شود. در رابطه با اطرافیانتان قضاوت‌های بدی در ذهنتان می‌پرورانید، این قضاوت‌های مضرر را از ذهنتان دور کنید تا بتوانید با خیال آسوده‌تری کارهایتان را پیش ببرید.

بهمن

کارها و پروژه‌هایی که در دست انجام دارید خیلی بیشتر از آنچه برنامه‌ریزی کرده بودید طول کشیده‌اند و دلیل آن هم چیزی نیست جز اینکه شما تمرکز کافی روی آنها نداشته‌اید و خودتان را با کارهای متفرقه درگیر کرده‌اید. شما دائم در تلاش بوده‌اید چند کار مختلف را به طور هم‌زمان انجام دهید و نتیجه این شده است که نتوانسته‌اید پیشرفت مورد انتظارتان را داشته باشید.

اسفند

شما مجبور نیستید همه کارها را به تنهایی انجام دهید. زندگی یک ورزش انفرادی نیست و اگر می‌خواهید از آن بیشترین لذت ممکن را ببرید و بهترین نتایج را دریافت کنید، باید عضوی از یک گروه باشید و با دیگران ارتباط برقرار کنید. شما باید همین حالا تصمیم خود را در این مورد بگیرید. تصمیمتان هرچه باشد اتفاقاتی در انتظارتان هستند که فکرش را هم نمی‌توانید بکنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی