[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

انتخاب رؤسای مجمع اندیشه‌ورز بسیج رسانه فارس ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه فارس، انتخابات مجمع و هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه فارس ظهر دیروز در ساختمان بسیج رسانه برگزار شد.
مصطفی اژدری، مسئول سازمان بسیج رسانه فارس بااشاره‌به اینکه مقام معظم رهبری واژه هیئت‌های اندیشه‌ورز را در دیدار با بسیجیان مطرح کردند گفت: رهبر معظم انقلاب چندسالی است که روی برخی گفتمان‌ها بسیار تأکید دارند؛ گفتمان‌هایی مانند انقلاب اسلامی، گفتمان نفوذ، اقتصاد مقاومتی، بیداری اسلامی، خانواده، اقتصاد دانش‌بنیان و اخیراً هم گفتمان هیئت‌های اندیشه‌ورز را مطرح کرده‌اند و اگر بخواهیم راه رشد و پیشرفت را در پیش بگیریم، باید به این گفتمان‌ها توجه کنیم. اژدری در ادامه با اشاره به مزیت‌های هیئت‌های اندیشه‌ورز تأکید کرد: تقویت روابط، تقویت روحیه مشارکت و کارگروهی، بالارفتن اعتماد، همسو شدن اهداف، رشد مسئولیت‌پذیری و خلاقیت و نوآوری، رشد قدرت تصمیم‌گیری، پویایی، شکوفایی استعداد، افزایش توانمندی‌ها از مزیت‌های این هیئت‌ها است.
این نشست که با حضور اعضای مجمع بسیج رسانه استان برگزارشد، حاضران به بیان دیدگاه‌ها، نظرات، موانع و راهکارهای مربوطه در این زمینه و فعالیت رسانه‌ها درسطح استان پراختند. سپس با برگزاری انتخابات اعضای مجمع بسیج رسانه فارس با رأی‌گیری از میان کاندیدا‌، محمد عسلی، مدیر‌مسئول روزنامه عصر مردم را به‌عنوان رئیس مجمع و رضا جاویدی، مسئول کانون بسیج رسانه شیراز را به‌عنوان رئیس هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه فارس برای مدت یکسال انتخاب کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی