[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

افشین پیروانی: محرومیت من مهم نیست!، روزنامه شیراز نوین

افشین پیروانی درباره اخبار حول و حوش او و خبرهای اخیر می‌گوید: هواداران پرسپولیس نگران پرونده من نباشند، تخلفی انجام نداده‌ام و مشکلی وجود ندارد. به گزارش وب‌سایت نود، افشین پیروانی در واکنش به حکم محرومیت پنج‌ساله خود گفت: با اینکه حکم صادره علیه من بوده، به ارکان قضایی فوتبال اعتماد دارم و ترجیح می‌دهم پرونده را از طریق کمیته استیناف دنبال کنم. 
پیروانی در پاسخ به این سوال که آیا حرف‌های نماینده اسپانسر تیم ملی در دفاع از شما نباید نظر اعضای کمیته اخلاق را تغییر می‌داد گفت: زمانی که کمیته اخلاق بر مبنای شواهد موجود حکم صادر کرد، مدارک من در دفاع از خودم کامل نبود. بعد از صدور حکم، نماینده اسپانسر تیم ملی به نفع من شهادت داد و گفت کارت‌های هدیه را خودشان در اردوی تیم ملی میان اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم ملی تقسیم کرده‌اند. همین حرف قطعاً به کمیته استیناف کمک می‌کند پرونده را دوباره بازبینی کند. در حال حاضر مدارک و مستندات خود را تکمیل و به کمیته استیناف ارائه کرده ام. 
پیروانی با تکذیب شایعه شکایتش به دادگاه‌های خارجی تأکید کرد: مطمئن باشید تخلفی نکرده‌ام و به همین دلیل نیازی به هیاهو ندارم و از کانال قانون پرونده را پیگیری می کنم.
موضوع پرونده کاملاً فوتبالی است و ترجیح من این است که در فدراسیون فوتبال حل شود. البته در این مقطع اصلاً محرومیت من مهم نیست و مهم صعود پرسپولیس به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیاست. الان تمرکز همه باید روی صعود پرسپولیس باشد. حاضرم تا آخر عمرم محروم باشم ولی پرسپولیس قهرمان آسیا شود. امیدوارم در هر دو بازی رفت و برگشت الجزیره را شکست بدهیم و شادی هواداران بابت قهرمانی پرسپولیس را تکمیل کنیم. هواداران پرسپولیس نگران پرونده من نباشند، تخلفی انجام نداده‌ام و مشکلی وجود ندارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی