[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

ونگر: خیلی ناراحتم که با شکست آرسنال را ترک می‌کنم، روزنامه شیراز نوین

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال تأکید کرد که از اینکه با شکست در دیدار نیمه نهایی لیگ اروپا باید آرسنال را ترک کند، بسیار ناراحت است. به گزارش «ورزش سه»، ونگر چندین هفته پیش اعلام کرد که در پایان فصل، پس از 22‌سال آرسنال را ترک خواهد کرد. او در این مدت 3‌جام لیگ برتر و 7‌قهرمانی جام حذفی کسب کرده ولی در رقابت‌های اروپایی همواره ناکام بوده و نتوانسته جامی ‌به دست آورد. او که با‌توجه به جدایی‌اش در پایان فصل، انگیزه ویژه‌ای برای کسب لیگ اروپا داشت، در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی مقابل اتلتیکو به تساوی دست پیدا کرد و در دیدار شب گذشته، 1-0‌شکست خورد و حذف شد. پس از بازی، سرمربی فرانسوی از این موضوع ابراز ناراحتی کرد. 
 او گفت: خیلی‌خیلی‌خیلی‌خیلی‌خیلی ناراحتم. خیلی ناراحتم که اینگونه باشگاه را ترک خواهم کرد. کمی ‌زمان می‌برد تا از این حالت ریکاوری کنم، پس‌از آن باید ببینم که چه تصمیمی ‌برای آینده‌ام می‌گیرم. فعلاً هیچ برنامه‌ای ندارم. من هم مثل تیمم خیلی‌خیلی ناراحتم، حتی نا‌امیدم، زیرا وقتی 180‌دقیقه بازی در دست شماست و عملکرد خوبی داشته‌اید و مجبورید رقابت‌ها را ترک کنید، واقعاً ناراحت کننده است. 
در یک سوم حریف یک چیزی کم داشتیم. وقتی به تعداد موقعیت‌هایی که می‌ساختیم نگاه کنید، کمترین چیزی که می‌توان گفت این است که این نتیجه نا‌امید کننده است. به اتلتیکو تبریک می‌گویم و برای آنها در دیدار فینال آرزوی موفقیت دارم. برنده دیدار امشب، مشخصاً شانس اصلی قهرمانی رقابت‌ها است. 
در مجموع، آنها تیم باهوشی هستند و خیلی خوب دفاع کردند. دیگو گودین 5‌بار دروازه تیمش را نجات داد، 6‌بار نیز سانتر‌ها را دفع کرد. یک عملکرد استثنایی برای یک مدافع. آنها مدافعین خیلی خوبی دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی