[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۶
  • دوره جدید

پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسب درگذشت آیت‌الله ایمانی ، روزنامه شیراز نوین

دکتر علی بهادر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ضایعه درگذشت نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه شیراز را با ارسال پیامی تسلیت گفت.
به گزارش «وب دا» در شیراز، دکتر علی بهادر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این پیام با اشاره به مجاهدت‌های آن عالم وارسته در طول سال‌های حیاتش برای دفاع از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی، با تسلیت این مصیبت جانکاه، برای ایشان خواستار علو درجات شد.
در بخشی از متن این پیام آمده است:
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت عالم وارسته حضرت آیت‌الله اسدالله ایمانی، نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم انقلابی و متدین استان فارس، حوزه‌های علمیه و ارادتمندان و خاندان مکرم ایشان تسلیت می‌گویم.
حضور ارزشمند این روحانی آگاه به‌عنوان نخستین نماینده ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، باعث تأثیرات ارزنده‌ای در ارتقای معنوی و رشد و بالندگی اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه بوده است، او در سالیان اخیر علی‌رغم تحمل بیماری و عوارض ناتوان‌کننده آن، لحظه‌ای دست از تلاش و مبارزه در راه هدایت مردم و تقویت حوزه‌های علمیه برنداشت و همواره در پاسداری از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی استوار و ثابت قدم ماند. این ضایعه بزرگ، مصیبت جانکاه و واقعه تلخی است که امیدوارم خداوند بزرگ به فضل خود آن را جبران نموده و تحمل آن را برای بازماندگان و مردم استان فارس آسان گرداند و ایشان را با بندگان شایسته خویش محشور نماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی