[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

آزار و اذیت پسر ۱۳‌ساله توسط ۴‌بچه محل، روزنامه شیراز نوین

4‌پسر جوان در اقدامی ‌سیاه یکی از بچه محل‌هایشان را به بهانه جابه‌جا کردن فرش به خانه شان کشاندند تا به او تجاوز کنند.
به گزارش گروه حوادث رکنا، چندی قبل مردی با حضور در اداره پلیس امنیت آبادان از گرفتار شدن پسر 13‌ساله‌اش در دام 4‌جوان شیطان صفت خبر داد.
پسرم در بین راه با 2‌جوان خلافکار که با هم دوست بودند روبرو می‌شوند که در این لحظه یکی از آنها برای جابه‌جایی و پهن کردن فرش خانه‌اش از پسرم درخواست کمک می‌کند.
وی افزود: پسرم که از نقشه دوستانش بی‌اطلاع بود همراه آنها به خانه پسر شرور می‌رود که در آنجا 2‌جوان خلافکار و دوستان پسرم در اقدامی ‌سیاه پسر 13‌ساله‌ام را مورد تجاوز قرار می‌دهند.
مرد جوان ادامه داد: پس از این ماجرا پسرم مدتی گوشه‌گیر شده بود و با کسی حرف نمی‌زد و هرچه پیگیر ماجرا شدم که چه اتفاقی برای پسرم افتاده بی‌فایده بود تا اینکه یکی از بزرگان محل به سراغم آمد و از این سناریوی سیاه پرده برداشت، آنجا بود که فهمیدم پسرم به خاطر فشارهای روحی زیاد به سراغ بزرگ محل رفته و با وی درددل کرده است.
در این مرحله پسر نوجوان برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان پزشکی قانونی با توجه به شواهد موجود، تجاوز به پسر نوجوان را تأیید کردند.
بنا به این گزارش، تیمی‌ از مأموران پلیس امنیت و اطلاعات آبادان به دستور قاضی دادگاه انقلاب و عمومی ‌آبادان برای دستگیری عاملان این اقدام سیاه وارد عمل شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی