[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

راز مرد بساز بفروش لو رفت، روزنامه شیراز نوین

مرد بساز بفروش که متهم است دختر دکوراتور را آزار داده، دیروز در پای میز محاکمه ایستاد و ادعای عجیبی را مطرح کرد.
به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت دختر 28‌ساله‌ای به نام ارغوان در دستور کار پلیس قرار گرفت. دختر جوان از یک مرد بساز بفروش که وی را آزار داده بود شکایت کرد. ارغوان گفت: من طراح داخلی ساختمان هستم. مدتی پیش با یک مرد میانسال که بساز بفروش بود آشنا شدم‌. بهروز ۵۳‌ساله می‌گفت قصد ساختمان‌سازی در یک شهرک را دارد. به همین خاطر به من پیشنهاد کار داد و قرار شد من طراحی دکور ساختمان‌ها را به عهده بگیرم. پس از مدتی نقشه‌هایم را به او تحویل دادم اما او گفت کارم را بلد نیستم و طراحی خوبی ارائه نکرده‌ام. او یک شب با من تماس گرفت تا برای پس گرفتن نقشه‌هایم مقابل خانه‌اش بروم. وقتی مقابل در خانه ویلای او در شمال تهران رفتم یک‌بار مرا به داخل خانه کشید و بدون توجه به التماس‌هایم مرا آزار داد.
به دنبال اظهارات دختر جوان وی به پزشکی قانونی معرفی شد. وقتی پزشکی قانونی اظهارات ارغوان را تأیید کرد، بهروز بازداشت شد.
پزشکی‌قانونی همچنین در گزارشی اعلام کرد DNA به دست آمده روی لباس‌های دختر جوان با DNA مرد بساز بفروش مطابقت دارد. به این ترتیب علیه بهروز کیفرخواست صادر و پرونده‌اش برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار پشت درهای بسته و غیرعلنی برگزار شد، بهروز خودش را بیگناه خواند و ادعای تازه‌ای را مطرح کرد.
وی گفت‌: وقتی نقشه‌های دکوراتور تازه کار را قبول نکردم و پولی به عنوان دستمزد به او ندادم کینه مرا به دل گرفت. ارغوان به چند نفر از همکارانم گفته بود این ماجرا را تلافی می‌کند و مرا به دردسر می‌اندازد. او حالا به قصد اخاذی ماجرای تجاوز را مطرح کرده تا بتواند از من پول بگیرد.
در ادامه ارغوان که در دادگاه حضور داشت بهروز را دروغگو نامید و تکه‌ای از لباس‌هایش را به قضات دادگاه نشان داد.
وی گفت: این مدارک را ارائه می‌کنم تا حرفم را ثابت کنم. این مرد که هم سن و سال پدرم است با بی‌رحمی ‌مرا آزار داد و آینده‌ام را تباه کرد، من برای او حکم اعدام می‌خواهم.
اما بهروز گفت‌: لباس‌های ارائه شده از سوی ارغوان متعلق به همسرم است. این دختر با نقشه از قبل طراحی شده لباس‌های همسرم را دزدیده تا این شکایت را علیه من مطرح کند. شبی که ارغوان برای پس گرفتن نقشه‌هایش مقابل در خانه‌ام آمد همسر و دختر یکی از اقوام‌مان در خانه حضور داشتند. او نقشه هایش را که نزد من امانت گذاشته بود با خود برداشت و رفت. حالا همسر و دختر یکی از بستگانم می‌توانند این موضوع را شهادت دهند.
در این میان ارغوان بود که گفت این لباس یک برند خارجی است و من آن را از خارج از ایران تهیه کردم. اما بهروز ادعا می‌کند این لباس متعلق به همسر اوست. او می‌خواهد با دروغ‌گویی‌هایش از مجازات در امان بماند.
بنا بر‌این گزارش، در پایان جلسه هیئت قضایی وارد شور شد تا رأی صادر کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی