[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

فارس قهرمان دوومیدانی بانوان کشور، روزنامه شیراز نوین

تیم دوومیدانی بانوان فارس که با پنج ورزشکار در مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور و انتخابی بازی‌های آسیایی جاکارتا شرکت کرده بود، با کسب ۳۹امتیاز با شایستگی به مقام قهرمانی کشور دست یافت.
‌هاشمی‌نژاد رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان فارس با اعلام این خبر گفت: در این مسابقات که با حضور 12تیم از سراسر کشور در مجموعه آفتاب تهران برگزار گردید، پس از فارس، زنجان با ۳۷امتیاز و همدان با ۳۶امتیاز مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.
بنارویی نایب‌رئیس بانوان هیئت استان و سرپرست تیم فارس در خصوص این دوره از بازی‌ها اظهار داشت: ورزشکاران توانمند نابینا و کم‌بینای فارس در مجموع یک طلا، پنج نفره، یک برنز و دو مقام چهارمی کسب کردند.
وی اضافه کرد: اعضای تیم فارس یک مدال طلا توسط فاطمه امیرزادگانی، ۵مدال نقره توسط فاطمه طهماسبی مقدم ۲مدال، عاطفه فتحی‌پور، سحر میرسلیمانی و آرزو خورشیدی، یک مدال برنز توسط فاطمه امیرزادگانی کسب نمودند.
مریم دادوند مربی تیم فارس توضیح کامل کسب مدال تیم فارس را بدین شرح اعلام کرد:
آرزو خورشیدی در پرتاب وزنه کلاس ۱۲ مدال نقره و در پرتاب دیسک مقام چهارم
 فاطمه امیرزادگان در ۴۰۰متر کلاس ۱۳ مدال طلا و در ۱۵۰۰متر مدال برنز
فاطمه طهماسبی در ۱۰۰متر و ۲۰۰متر کلاس ۱۱ دو مدال نقره
عاطفه فتحی‌پور در ۱۵۰۰متر کلاس ۱۱ مدال نقره
سحر میرسلیمانی در ۱۰۰متر کلاس ۱۲ مقام چهارم و در ۲۰۰متر مدال نقره را کسب کردند.
در این مسابقات مریم زارع و مریم خرد به عنوان دونده همراه حضور داشتند.
گفتنی است مریم دادوند مربی و شکوه‌السادات بنارویی نایب‌رئیس هیئت استان به عنوان سرپرست تیم فارس را همراهی کردند.
لازم به ذکر است تیم قهرمان فارس در بازگشت به شیراز مورد استقبال جبارزاده رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان شیراز و سایر مسئولان قرار گرفت.
برای نمایندگان لایق استان فارس که با وجود امکانات محدود راهی مسابقات شده و با قهرمانی شایستگی خود را اثبات کردند، آرزوی موفقیت در بازی‌های آسیایی و مسابقات آینده داریم. 
ورزشکاران تیم نابینایان و کم‌بینایان فارس ضمن تشکر از همکاری مسئولان هیئت، اداره ورزش و جوانان شیراز و استان از مسئولان انتظار دارند حمایت‌های بیشتری از آنان صورت گیرد تا با آمادگی بیشتر خود را آماده مسابقات بعدی کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی