[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

هیئت‌های ورزشی امسال بر اساس میزان فعالیت بودجه می‌گیرند ، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان گفت که هیئت‌های ورزشی امسال بر اساس میزان فعالیتشان از محل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده بودجه دریافت می‌کنند. به گزارش خبرنگار ایرنا، ژاله فرامرزیان پنجشنبه شب در آیین تجلیل از ورزشکاران مدال آور سال‌های 94 و 95 مازندران در ساری افزود‌: پارسال بودجه‌ای که از محل اختصاص سهم 27‌صدم درصدی از مالیات بر‌ارزش افزوده به ورزش کشور اختصاص یافت‌، تحول بسیار مثبتی در اختصاص اعتبارات ورزشی به استان‌ها ایجاد کرد.
وی گفت‌: با اجرای این مصوبه مجلس که از سال گذشته‌، ورزش کشور سال بسیار متفاوتی در توزیع اعتبارات و نیز کمک به هیئت‌های ورزشی را تجربه کرد.
فرامرزیان افزود‌: تنها در مازندران حدود 9‌میلیارد تومان از محل توزیع اعتبارات مالیات برارزش افزوده به هیئت‌های ورزشی این استان پرداخت شد.
وی گفت‌: یک مدل برنامه‌ای جدید امسال برای توزیع اعتبارات به هیئت ورزشی تعیین شد که متناسب با حجم فعالیت‌ها و برنامه‌های تدوین شده خواهد بود.
معاون وزیر ورزش به جایگاه ورزش مازندران در کشور اشاره کرد و با بیان اینکه پهنه و عرصه قهرمان‌پرور مازندران برکسی پوشیده نیست‌، افزود‌: وزارت ورزش برای مدال‌آوری و کسب مدال درآوردگاه‌ها به این استان نگاه ویژه‌ای دارد.
وی ادامه داد‌: بیشترین مدال‌های کسب شده در سال گذشته بر اساس ارزیابی‌های انجام شده مربوط به مازندران بوده که توانسته با اختلاف زیاد نسبت به دیگر استان‌ها رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.
فرامرزیان گفت‌: تلاش ما این است تا مجموع منابع و اقدامات را متناسب با ارزش‌گذاری ورزش مازندران معطوف کنیم زیرا مازندران هم قهرمان‌پرور است و هم به جهت گستره و جایگاه جغرافیایی برای ما اهمیت دارد.
وی افزود‌: تعداد و فضای اماکن ورزشی مازندران به جهت قهرمانان‌خیز بودن استان کم است‌، اما ظرفیت‌های قابل توجهی پیش‌بینی شد و همیاری قهرمانان و حضور خیران را می‌طلبد تا نیاز استان را تأمین کنیم.
او ادامه داد‌: در بحث استعدادیابی مدیون تلاش مردم هستیم تا استعدادهای موجود کشف و سرمایه‌گذاری کنند تا در آینده ظرفیت قابل برنامه‌ریزی برای موقعیت ما درسطح آسیا و جهان فراهم شود.
فرامرزیان گفت‌: امیدواریم با اقدامات و تعامل بهتر در بازی‌های آسیایی پیش‌رو در جاکارتای اندونزی قهرمانان و پهلوانان مازندران بهتر از گذشته بدرخشند.
در این نشست از 320‌ورزشکار مازندرانی که در سال‌های 94 و 95 در مجموع حدود 700‌نشان طلا، نقره و برنز مسابقات المپیک، جهانی و آسیایی کسب کردند و همچنین جمعی از مربیان استان تجلیل شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی