[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

گزارش عملكرد سال ۹۶ مديران فارس به‌زودي ارائه مي‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون اداره‌كل بازرسی و مديريت عملكرد استانداری فارس با اشاره به اينكه گزارش عملكرد سال 96 مديران کل این استان آماده شده و به زودی برای تأييد به استاندار فارس تحويل داده خواهد شد، ابراز اميداوری كرد كه بتوان اين گزارش را رسانه‌ای كرد.
به گزارش ايسنا منطقه فارس، خشتی، شنبه 22‌ارديبهشت در يک كنفرانس خبری با بيان اينكه در حوزه بازرسی و مديريت عملكرد دو مقوله رصد و نظارت مديران و نظارت بر عملكرد آنها را دنبال می‌كنيم گفت: از سال 96 نيز استانداران مسئول ارزيابی عملكرد مديران خود براساس شاخص‌های مد نظر شده‌اند، در اين راستا 30نمره برای تأييد عملكرد مديران توسط استاندار در نظر گرفته شده است.
وی بالاترين نمره كسب‌شده توسط مديران دستگاه‌های اجرايی را 28 و كمترين نمره‌ای كه به مديران براساس شاخص‌های مشخص و تعريف‌شده اختصاص يافته را 14 اعلام كرد.
معاون اداره‌كل بازرسی و مديريت عملكرد استانداری فارس به طرح‌های بازرسی موردی و ويژه هم اشاره و خاطرنشان كرد: گزارش اين بازرسی و بازديدها نيز آماده و به استاندار تحويل داده شده است.
خشتی ادامه داد: هم‌اينک در سه دستگاه اجرايی تيم بازرسی استانداری مستقر هستند و ظرف يک‌ماه آينده نتيجه بازرسی اعلام خواهد شد.
معاون اداره کل بازرسی استانداری فارس با تصریح اینکه به واسطه‌ی بازرسی‌های موردی، تعدادی از مديران توبيخ و يا جابه‌جا شده‌اند، از اشراف اطلاعاتی و آماری خوب بر عملکرد دستگاه‌ها خبر داد و گفت:  همه بازرسی‌ها با نهايت دقت و سلامت انجام‌ و نتيجه به مافوق ارائه می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی