[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

اهدافمان با قیمت بیشتر راهی دیگر باشگاه‌ها می‌شوند ، روزنامه شیراز نوین

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی باشگاه تاتنهام اذعان کرد که خرید بازیکن در پنجره نقل و انتقالات کاری بسیار دشوار بوده ولی آنها تمام تلاششان را برای خرید اهداف باشگاه انجام خواهند داد.
به نقل از Goal، سرمربی آرژانتینی تاتنهام در این خصوص گفت: مانند هر فصل، تعداد بازیکنان در دسترس محدود خواهد بود و بازار نقل و انتقالات نیز مانند همیشه افزایش قیمت خواهد داشت. در چند فصل اخیر قیمت‌ها دیوانه‌کننده بوده‌اند. اما در پایان بازیکنانی وجود دارند که می‌توانند به پیشرفت تیم شما کمک کنند و اگر شما از نظر مالی قدرتمند باشید، می‌توانید چند بازیکن بخرید. ما بازیکنانی را مد نظر داریم ولی آنها در انتها با قیمتی بیشتر راهی باشگاه دیگری می‌شوند و البته این مسئله برایمان جدید نیست.
وی ادامه داد: سپس شما می‌گویید خوب پس باید سراغ گزینه‌های دیگر رفت. بنابراین وقتی نمی‌توانید اهداف اصلی را بخرید، مجبورید اهداف جایگزین را بخرید. واقعاً نقل و انتقالات پیچیده شده است. پنجره نقل و انتقالات پس از شروع فصل به اتمام خواهد رسید و این قطعاً برای همه تجربه‌ای جدید خواهد بود. هیچ‌کس نمی‌داند چه رخ خواهد داد. البته ما تلاش خواهیم کرد آنچه که برای تیم بهترین است را انجام دهیم. کار آسانی نداریم ولی تلاشمان را خواهیم کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی