[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

۲‌مصدوم حاصل دو‌تصادف در دو‌روز گذشته، روزنامه شیراز نوین

بی‌احتیاطی هنگام رانندگی، برخورد شدید 5‌دستگاه خودروی سواری را به همراه 2‌مصدوم در‌پی داشت.
به گزارش روابط عمومی‌سازمان آتش‌نشانی، در‌پی برخورد شدید وانت پیکان به دو دستگاه خودروی سواری سمند و تویوتا در بلوار هفت‌تنان ساعت 8:45 روز پنج‌شنبه آتش‌نشانان ایستگاه 9 به محل حادثه اعزام شدند.
علی سعادت فرمانده آتش‌نشانان اعزامی ‌به محل حادثه در این باره اظهارداشت: در محل حادثه یک دستگاه خودروی وانت پیکان به علت نامعلومی‌ به لاین مخالف وارد شده و به شدت با دو خودروی تویوتا و سمند برخورد کرده بود، ، این در حالی بود که راننده وانت دچار مصدومیت شده و این موضوع حساسیت عملیات را بیشتر می‌کرد.
سرنشین خودرو وانت پیکان در همان لحظلات اولیه از خودرو خارج و به عوامل اورژانس سپرده شد.
وی افزود: در این میان گروه دیگری از تیم عملیاتی بعد از ایمن‌سازی کامل محل حادثه نشتی بنزین خودروها را کاملاً برطرف نمودند. 
سعادت تصریح کرد: آتش‌نشانان با رعایت اصول ایمنی و قطع برق خودرو اقدام به انتقال خودروها به حاشیه امن خیابان و پاکسازی محل حادثه نمودند و پس از تحویل خودرو‌ها به عوامل راهور و ارائه تذکرات ایمنی به مأموریت خود پایان دادند.
در حادثه دیگری در ساعت 6:25 همان روز که در کمربندی مقابل پزشک قانونی به وقوع پیوست آتش‌نشانان با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شیراز به محل حادثه اعزام شدند.
این حادثه که توسط نیروهای امداد و نجات جاده‌ای ایستگاه‌4 ‌امدادرسانی شد، 1‌مصدوم داشت. 
بیژن امامی ‌فرمانده عملیات در باره این حادثه عنوان کرد: برخورد دو دستگاه خودروی ایسوزو به یکدیگر‌، انحراف آنها، و در نهایت واژگونی خودروها را به دنبال داشت. که راننده 25 ساله یکی از خودروها را راهی بیمارستان کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی