[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

بزرگداشت مقام معلم در نی‌ریز، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش نی‌ریز، آیین بزرگداشت هفته مقام معلم با حضور جمع زیادی از فرهنگیان شاغل و بازنشسته و مسئولان شهرستان نی‌ریز در سالن شماره یک اداره ورزش و جوانان برگزار گردید.
پس از برنامه حاملان قرآن و تلاوت کلماتی از آیات قرآن کریم و طنین سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، مدیر آموزش و پرورش پس از تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم و تشکر و قدردانی از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نی‌ریز گفت: توجه به فرهنگیان باعث رشد و توسعه هر جامعه و کشوری است.
در ادامه، امیری فرماندار شهرستان نی‌ریز پس از تعظیم در برابر معلمان بیان داشت: تکلیف خود می‌دانم از معلمان تشکر و قدردانی کنم و روز دانایی و شکوفایی علم و تعالی را به فرهنگیان فرهیخته تبریک بگویم.
رئیس شورای آموزش و پرورش در ادامه افزود: روز معلم فقط متعلق به معلمان نیست، بلکه متعلق به همه جامعه است و نقش آنها در جامعه نقشی بی‌بدیل است و بعد از خداوند متعال، والدین، شهدا و ایثارگران، معلمان از اقشار تأثیرگذار و کسانی هستند که قلمشان از خون شهدا والاتر و برتر است.
وی در ادامه گفت: فرهنگیان در توسعه و پیشرفت و آبادانی شهرستان نی‌ریز و ارتقای فرهنگ عمومی مؤثر هستند و جامعه، به حضور معلمانی که رسالت اصلی‌شان تربیت فرزندانی برومند، تحصیل کرده و دانشمند است نیاز دارد.
در پایان از ۴۳نفر از فرهنگیان بازنشسته و ۱۱نفر از معلمان نمونه استانی و منطقه‌ای با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل گردید.
از دیگر برنامه‌های این مراسم می‌توان به اجرای سرود همسرایان فرهنگی، دکلمه و استندآپ، گلستان‌خوانی، سرود دبیرستان دین و دانش و پخش کلیپ رهبری، کلیپ معلم دونده نی‌ریزی و تجلیل از شهردار و اعضای شورای شهر نام برد.
روابط عمومی آموزش‌وپرورش نی‌ریز

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی