[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

ادامه ناسازگاری با سازمان نظام مهندسی به صلاح نیست، روزنامه شیراز نوین

رییس سازمان نظام مهندسی کشور، از فضاسازی‌های مکرر علیه نظام مهندسی کشور انتقاد کرد و گفت: در خصوص آنچه که درآمدهای سازمان نظام مهندسی تلقی می‌شود تاکنون هیچ اقدامی ‌خلاف قانونی انجام نشده است.
فرج‌الله رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برخی اخبار منتشر شده، مبنی بر اخذ 1500میلیارد تومانی سود سپرده از سوی سازمان نظام مهندسی گفت: در حال حاضر فضاسازی‌ها بر علیه سازمان نظام مهندسی زیاد شده و مربوط به همه حوزه‌ها است.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اظهاراتی در خصوص اینکه بنده چون نماینده مجلس هستم نمی‌توانم رییس سازمان نظام مهندسی نیز باشم افزود: این نوع اظهارات نیز فضاسازی بوده زیرا ریاست سازمان نظام مهندسی با نمایندگی بنده تعارضی ندارد.
حق عضویت اعضا و 5‌درصد حق‌الزحمه منابع درآمدی سازمان نظام مهندسی است
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی دو نوع منبع درآمد دارد تصریح کرد: حق عضویت اعضا و دیگری 5‌درصد حق‌الزحمه از منابع درآمدی سازمان نظام مهندسی است.
وی با تأکید بر اینکه رقمی‌ از سپرده‌ها عاید سازمان نظام مهندسی می‌شود گفت: در حال حاضر هیچ سازمان یا ارگانی وجود ندارد که منابع خود را سپرده نکند، از این رو این اقدام سازمان مهندسی نیز تابع آیین‌نامه‌ها و مقررات بوده است.
رجبی با بیان اینکه برخی موضع‌گیری‌ها از جمله مسائلی است که قبلاً بارها و بارها مطرح شده است افزود: اقداماتی که از سوی سازمان نظام مهندسی انجام شده منطبق بر آیین نامه اجرایی و آیین نامه مصوب هیئت دولت بوده است.
ادامه ناسازگاری با سازمان نظام مهندسی به صلاح نیست
این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: متأسفانه برخی امروز در مواجه با سازمان نظام مهندسی کم‌آورده که این به صلاح نیست از این رو بهتر است به منطق درست برگردیم.
رییس سازمان نظام مهندسی کشور با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی هیچ اقدامی‌ خارج از آیین‌نامه مصوب دولت انجام نداده است گفت: در خصوص آنچه که درآمدهای سازمان نظام مهندسی تلقی می‌شود تاکنون هیچ اقدام خلاف مصوبه‌ای انجام نشده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی