[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی فارس: پليس راهور ويترين نيروي انتظامي است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان با بيان اينكه درحال حاضر كاركنان پليس راهور با كمترين آسيب درحال خدمت‌رسانی به مردم هستند گفت: پليس راهور، ويترين نيروی انتظامی است.
به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از سایت پلیس استان فارس، سردار احمدعلی گودرزی در مراسم قدردانی از کارکنان پلیس راهور این استان و خانواده‌های آنان، بااشاره به اينكه بهترين سرمايه برای پليس، اعتماد مردم است افزود: يكی از مؤلفه‌های كسب اعتماد مردم، نگه‌داشتن حرمت آنها است. 
وی تصريح كرد: كلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی و پليس راهور بيشترين تماس و ارتباط را با مردم دارند و مأموران بايد در راستای تكريم ارباب رجوع و كسب رضايتمندی آنها تلاش كنند. فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به تأكيدات مقام معظم رهبری مبنی‌بر كاهش تصادفات و حوادث رانندگی افزود: وجود تعداد بسيار زيادی معلول ناشی از حوادث رانندگی در استان فارس، زيبنده و در شأن مردم با فرهنگ استان فارس نيست. 
گودرزی گفت: با وجود اينكه در حوزه درون‌شهری با كاهش تصادفات روبه‌رو بوده‌ايم ليكن در‌حال حاضر استان فارس متأسفانه رتبه اول كشور درخصوص تصادفات را به‌خود اختصاص داده است. 
وی بر تلاش همه‌جانبه و مجاهدانه كاركنان پليس راهور استان فارس در راستای كاهش تصادفات و حوادث رانندگی تأكيد كرد و خواهان استفاده از ساير ظرفيت‌های موجود در اين راستا شد.  

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی