[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

آغاز طرح همیاران برق برای سومین سال متوالی، روزنامه شیراز نوین

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از آغاز طرح همیاران برق برای سومین سال متوالی در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس خبر داد.
مهدی طالبی، با اعلام این خبر اظهار داشت: این شرکت با توجه به لزوم آموزش و آگاه‌سازی پایه‌ای موارد بهینه‌سازی مصرف برق و تأثیر به‌سزای فرهنگ‌سازی از سنین پایین نسبت به اجرای طرح همیاران برق برای سال‌های تحصیلی 95-94 و96-95 اقدام کرد که با استقبال خوبی از سوی دانش‌آموزان، مربیان و خانواده‌های آنها روبرو شده است وهمچنین تأثیر بسزایی نیز در کنترل پیک‌بار تابستان سال های 95 و 96 به همراه داشت. 
وی ادامه داد: به منظور تداوم ترویج فرهنگ بهینه‌سازی مصرف برق، این شرکت نسبت به اجرای این طرح برای سومین سال متوالی در سال تحصیلی 97-96 با همکاری اداره‌های آموزش و پرورش شهرستان ها اقدام کرده و مقرر شده است نمایندگان آموزش‌دیده این شرکت نسبت به حضور در مدارس و آموزش موارد بهینه‌سازی مصرف و ارائه راهکارهای صرفه‌جویی در انرژی برق به دانش‌آموزان، معلمان و مدیران اقدام و بسته‌ها و هدایای فرهنگی آموزشی به آنها اهدا شود.
طالبی یادآورشد: همیاران برقی که موفق شوند با بکارگیری موارد بهینه‌سازی مصرف نسبت به مدیریت برق منزل خود در تابستان اقدام کنند و همچنین مدیران همکاری‌کننده در این طرح و معلمان دارای بیشترین درصد مشارکت، از پاداش‌های خوبی بهره‌مند خواهند شد. 
معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان فارس اضافه کرد: با توجه به تأثیر به سزای همکاری و پیگیری کادر مدیریتی و آموزشی مدارس در اجرای بهتر طرح همیاران برق و مشاهده نتایج مثبت این موضوع در اجرای طرح در سال تحصیلی گذشته، در سال جاری نیز مدیران و معلمان برتر دارای بیشترین درصد مشارکت از پاداش درخور ملاحظه‌ای برخوردارخواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی