[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

ارائه مشوق‌های سرمایه‌گذاری برای توسعه اشتغال ، روزنامه شیراز نوین

مدیر‌عامل  شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از اختصاص70درصد مشوق برای حمایت از سرمایه‌گذاران در شهرک صنعتی قیروکارزین خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی  در جلسه شورای اداری شهرستان قيروكارزين اظهار داشت: اين مشوق‌ها درراستای ايجاد اشتغال، توسعه صنعتی و بسترسازی برای تحقق توليد كالای ايرانی درنظر گرفته شده است.
وی افزود: برای فعالان صنعتی و اقتصادی و سرمايه‌گذاران در اين شهرک صنعتی كاهش سهم پرداخت نقدی به 5درصد و افزايش مدت پرداخت اقساط به48ماه درنظرگرفته شده و به شرط بهره‌برداری طی برنامه زمان‌بندی و نيز ايجاد اشتغال براساس جواز تأسيس تا سقف 70درصد  از اسناد تعهدی سرمايه‌گذاران به‌عنوان مشوق به آنها بازگردانده خواهد شد.
وی با اشاره به توسعه کمی و کیفی زیرساخت‌ها در شهرک صنعتی قیروکارزین تصریح کرد: این شهرک صنعتی دارای امکاناتی نظیر شبکه آب‌، برق‌، گاز‌، مخابرات و روشنایی است و تمامی زیرساخت‌ها برای استقرار واحدهای صنعتی مهیا است و تاكنون بيش از 60ميليارد ريال اعتبار در قالب 18طرح عمرانی هزينه شده است.
فتوحی بر تكميل برخی زيرساخت‌ها و نيز اجرای طرح‌های عمرانی تأكيد كرد و گفت: طرح‌های خط انتقال برق به طول 10كيلومتر با پيشرفت فيزيكی 90درصد و زيرسازی و آسفالت و جدول‌گذاری در بخش‌هايی از اين شهرک صنعتی نيز با پيشرفت 85درصدی درحال اجرا است كه با بهره‌برداری از اين طرح‌ها اميدواريم تحول مناسبی در زمينه توسعه و تكميل زيرساخت‌ها ايجاد شود.
مدیر‌عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس افزود: شهرک صنعتی قیروکارزین در زمینی به مساحت 75هکتار احداث که 52 هکتار آن آماده واگذاری است و تاکنون بیش‌از 8هکتار آن به صنعتگران واگذار شده است. وی ادامه داد: در شهرک صنعتی قیروکارزین تاکنون 25قرارداد با سرمایه‌گذاران منعقد شده که از این تعداد 6واحد صنعتی  با اشتغال‌زایی 61نفر بهره‌بردار و 19‌واحد صنعتی در‌حال ساخت و ساز است که برخی از آنها در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
فتوحی با بیان اینکه تمام زیرساخت‌ها و امکانات و تسهیلات لازم برای سرمایه‌گذاران به‌منظور سرمایه‌گذاری در این شهرک صنعتی فراهم شده است گفت: این شهرک گنجایش استقرار 260‌واحد صنعتی با کاربری‌های مختلف درحوزه صنایع کوچک و متوسط با پيش‌بینی اشتغال افزون‌بر 1300 را در خود دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی