[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

آغاز به‌کار کلینیک شکاف لب و کام دانشکده دندانپزشکی شیراز، روزنامه شیراز نوین

در آیینی با حضور مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دیگر مسئولان، کلینیک شکاف لب و کام، به همراه چند پروژه عمرانی و تجهیزات جدید، در دانشکده دندانپزشکی شیراز به بهره‌برداری رسید.
به گزارش «وب‌دا» در شیراز، مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آیین بهره‌برداری از این پروژه‌ها، با بیان اینکه دانشکده دندانپزشکی، باعث افتخار دانشگاه است، دلیل اصلی آن را اساتید، اعضای هیئت علمی، مدیران و دانشجویان دانشکده دندانپزشکی برشمرد و گفت: امید است با همکاری و تلاش اساتید و معاونان این دانشکده، شاهد موفقیت و پیشرفت‌های روزافزون در زمینه‌های علمی و درمانی باشیم.
دکتر ‌سیدمنصور کشفی افزود: با توجه به مسیر روبه پیشرفت دانشکده دندانپزشکی، مسئولان دانشگاه نیز در این زمینه دانشکده را حمایت می‌کنند.
رئیس دانشکده دندانپزشکی شیراز نیز با معرفی کلینیک شکاف لب و کام به‌عنوان خدمتی مهم در این دانشکده که امروز به بهره‌برداری رسید‌ گفت: امید است این کلینیک به‌عنوان یک فضای آموزشی و درمانی، بتواند گام مؤثری در امر ارائه خدمت به بیماران مبتلا به شکاف لب و کام باشد. دکتر ‌مهتاب معمارپور‌ با معرفی دیگر پروژه‌های بهره‌برداری‌شده به طرح اتصال طبقه اول ساختمان‌های قدیم و جدید، شامل راهروی ارتباطی، فضای پشتیبانی و ستادی اشاره کرد و افزود: سالن آمفی‌تئاتر با ظرفیت 200‌صندلی، بخش جدید ایمپلنت‌های دندانی شامل فضاهای آموزشی برای دانشجویان و دستیاران این رشته و فضای درمانی برای بیماران نیازمند درمان‌های پیشرفته جراحی و کاشت ایمپلنت‌های دندانی، ساخت یک کلاس آموزشی برای گروه سلامت دهان، بازسازی 10‌اتاق اداری و نوسازی در بخش درمان جامع نیز از جمله پروژه‌های عمرانی افتتاح‌شده در این دانشکده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی