[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
اینکه خودتان و کارهایتان را زیرسوال ببرید هیچ وقت خوشایند نیست، اما امروز قرار گرفتن در چنین شرایطی برای شما اجتناب ناپذیر خواهد بود. به زودی چیزهای جدیدی تجربه خواهید کرد، پس از این فرصت استفاده کرده و خودتان را برای روزهایی که پیش رو دارید آماده کنید. نگاهی به خودتان انداخته و به دلیل اشتباه‌های گذشته‌تان فکر کنید تا از آنها درس عبرت گرفته و اشتباهاتتان را تکرار نکنید.
اردیبهشت
شما چند هفته ای در عالم فکر و خیال طی کرده‌اید، اما حالا دیگر وقت این کارها به پایان رسیده است و باید دوباره به دنیای واقعی بازگردید. شما در فرصتی که داشته اید خودتان و کارهایتان را مورد بررسی قرار داده اید و اکنون باید از نتایجی که گرفته اید استفاده کرده و تغییرات لازم را در خود به وجود بیاورید و ببینید این تغییرات چه اثری روی شما و زندگی‌تان خواهند گذاشت.
خرداد
امروز شما در تلاش برای واقعیت بخشیدن به نقشه‌هایی هستید که برای آینده خود دارید و شاید در این راه ریسک‌هایی هم بکنید. هر چقدر کمتر به نتیجه کارهایتان فکر کنید قدم‌های بلند پروازانه تری برخواهید داشت، اما اگر این هیجان طلبی شما کنترل عقل و منطقتان را در دست بگیرد باید خودتان را برای ناراحتی ناشی از نرسیدن به اهدافتان هم آماده کنید.
تیر
روش جسورانه و خلاقانه ای که برای پیش بردن یک پروژه گروهی در نظر دارید شاید بهترین راه برای انجام این کار نباشد، اما مطمئناً توجه همه را به خود جلب خواهد کرد. با این حال شما فکر می کنید دیگران واکنش‌های مناسبی ندارند. متأسفانه اینکه بخواهید حرف‌هایتان را به زور به کرسی بنشانید روش خوبی نخواهد بود و با این کار تنها باعث شدت یافتن بحران موجود خواهید شد.
مرداد
امروز همه کارها نسبت به آنچه انتظار داشته اید به وقت و انرژی بیشتری نیاز دارند، اما لزومی ندارد که اجازه بدهید عصبانیت ناشی از این وضعیت روزتان را خراب کند. شاید این پیشامدهای غیرمنتظره شما را حساس و زودرنج کرده و باعث شوند واکنش‌های تندی از خودتان نشان دهید. این رفتار شما می تواند باعث رنجش شخصی که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است بشود.
شهریور
امروز در انجام کارهایی که به عهده دارید به هیچ وجه از موضع خود کوتاه نخواهید آمد. متأسفانه این کله‌شقی شما می تواند برایتان دردسرساز شود، اما اگر کمی انعطاف‌پذیری از خودتان نشان بدهید ذهنی باز و آماده برای تصمیم‌گیری خواهید داشت. یک مشورت صمیمانه با یکی از همکارانی که مورد اعتماد و احترام شماست می‌تواند شما را از این طوفان احساسات نجات داده و در مسیری منطقی قرار دهد.
مهر
امروز مهارت‌ها و توانایی‌های خود را با اطرافیانتان به اشتراک بگذارید. آموزش به دیگران باعث خواهد شد چیزهای بیشتری یاد بگیرید و نتایجی که می گیرید خیلی بیشتر از این است که بخواهید به تنهایی برای پیشرفت این توانایی‌ها کار کنید. امروز برخوردهای خاطره انگیزی را برایتان رقم خواهد زد. شاید در ابتدا محتاطانه برخورد کنید و حتی نسبت به یک نفر که با رفتارش حریم شخصی و آزادی عمل شما را تهدید می کند.
آبان
شما بیش از هر زمان دیگری احساس می کنید باید کنترل امور را در دستان خودتان گرفته و آینده‌تان را بسازید. از اینکه فقط با امید زندگی کنید و برای رسیدن به خوشبختی در انتظار فردا بنشینید خسته شده اید. اراده شما آنقدر محکم است که حتی خودتان را هم به تعجب واخواهد داشت. در روزهای آینده این فرصت را خواهید داشت رویکرد خود را تغییر داده و نقشه‌هایتان را به صورتی دقیق مشخص کنید.
آذر
امروز روزی ایدئال برای پرداختن به سوال‌هایی است که طی چند هفته گذشته ذهنتان را به خود مشغول کرده بودند. سعی کنید بیشترین وقت و توجه را برای مسائل عاطفی کنار بگذارید و اگر در حال حاضر درگیر رابطه عاطفی مشکل داری هستید که احساس رضایت و خوشبختی را به شما منتقل نمی کند، از اینکه این رابطه را به پایان برسانید ترسی به دل راه ندهید.
دی
شما برای مدتی با مشکلات اعتماد به نفس درگیر بوده‌اید و تمایلی به اینکه در مرکز توجه قرار بگیرید نداشته‌اید و برای این کار آماده نبوده اید. حالا دیگر هیچ بهانه‌ای برای فرار از قرار گرفتن در اجتماع و در موقعیت‌های حساس ندارید. شما باید تمام تلاش خودتان را بکنید، بزرگ ترین خطری که شما را تهدید می‌کند آسیب دیدن غرورتان است و خوشبختانه شما در التیام بخشیدن به این آسیب از قدرت زیادی برخوردار هستید.
بهمن
در چند هفته گذشته شما فرصت این را داشته‌اید که با نگرانی‌ها و سوالاتی که در مورد شغل و حرفه خود دارید دست و پنجه نرم کرده و جواب‌هایتان را تا حدودی پیدا کنید. شاید حتی پیشرفت بیشتری داشته و به اینکه چه سرنوشتی در انتظارتان است و برای چه کاری ساخته شده‌اید پی برده باشید. حالا دیگر وقت آن رسیده است که فکر کردن به این چیزها را کنار گذاشته و وارد عمل شوید.
اسفند
چند هفته گذشته برای رسیدن شما به تعادل فرصت بسیار خوبی بوده است. شما در این مدت کمی بیشتر با زندگی درگیر شده و مشغول این بوده‌اید که توانایی‌هایتان را نشان دهید. مطمئناً شما ترکیبی از موفقیت و شکست را تجربه کرده و با موانع زیادی دست و پنجه نرم کرده‌اید، اما آهسته و پیوسته پیشرفت‌های زیادی را به دست آورده‌اید. امروز از گفتن حقیقت امتناع نکنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی