[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

همامی: من آدم تهدید نیستم، از پولم نمی‌گذرم!، روزنامه شیراز نوین

دروازه‌بان سابق پرسپولیس توضیحاتی را درباره شکایتش از این باشگاه و حرف و حدیث‌های پیش آمده در روزهای گذشته ارائه کرد. مسعود همامی ‌در گفت‌و‌گو با خبرنگار «ورزش سه» درباره مسائل مطرح شده درباره طلبش از باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: من دو‌سال‌و‌نیم است که با باشگاه پرسپولیس بر سر مطالباتم مشکل پیدا کردم. در نهایت کار به اینجا رسید که 6‌ماه پیش بعد از شکایت به کمیته انضباطی و استیناف حکم گرفتم و اقدام قانونی انجام دادم. بعد از شکایت به ای اف سی آقایان تازه به فکر افتادند، زنگ‌ها شروع شد که بیا و توافق کن. در نهایت کار به اینجا رسید که روز قبل از بازی پرسپولیس و الجزیره در امارات آقای خبیری با من تماس گرفت و اعلام کرد که به تهران بروم و مذاکره کنم. وی ادامه داد: بعد از آن آقای تاج با من تماس گرفت و اعلام کرد که برای وجهه تو و پرسپولیس خوب نیست این اتفاقات رخ بدهد. به تاج گفتم به احترام شما به باشگاه می‌روم و صحبت می‌کنیم. این اتفاقات افتاد و به جلسه رفتیم. برادر همسر من هم در جلسه بود. در طول جلسه آقای گرشاسبی که می‌دانست از یک میلیارد تومان 300‌میلیون را بخشیده‌ام، به من گفت 400‌میلیون تومان توافق کنیم. جالب اینکه همین 400‌میلیون هم می‌خواست 150‌میلیون چند روز دیگر و دو تا 100‌میلیون تومان اول تیرماه و اول مرداد ماه به من بدهند. من به گرشاسبی گفتم شما حرف آقای تاج را هم اجرا نمی‌کنید.
دروازه‌بان سابق پرسپولیس همچنین گفت: مسئولان پرسپولیس به من گفتند ما با توجه به هشدار مسئولان ای اف سی زمان نداریم اما الآن مشخص می‌شود که زمان دارند. آنها حتی حاضر نشدند به من چک بدهند، گفتم چک شخصی خودتان را بدهید که گفتند برای باشگاه چک شخصی نمی‌دهند. این به معنی این است که از خودشان هم مطمئن نیستند. مدام هم می‌گویند این باشگاه را دوست دارند.همامی ‌افزود: برادر خانم من در جلسه به گرشاسبی گفت شما اگر برای پسر خودتان بود اینقدر ضرر می‌کردید؟ هیچ حرفی نزد و فقط گفت تو که این همه ضرر کردی، اینقدر دیگر هم ضرر کن. آقایان فوتبال مرا نابود کردند و حالا می‌گویند اگر توافق کنی دو مدرسه فوتبال رایگان به تو می‌دهیم. به نظر شما مدرسه فوتبال به کار من می‌آید؟
وی درباره اینکه گرشاسبی اعلام کرده برای همامی ‌متأسف است و او جلسه را ترک کرده و دیگر برنگشته خاطرنشان کرد: من به مسئولان باشگاه گفتم بیرون می‌روم که هم استراحت و هم فکر کنم. بعد هم به آقای خبیری گفتم برنمی‌گردم، چون به قول خودتان عمل نکردید. خبیری گفت به احترام گرشاسبی برگرد و بگو رضایت نمی‌دهم. من هم گفتم به احترام گرشاسبی به تهران آمدم اما الآن هیچ چکی هم در کار نیست.
همامی ‌در بخش دیگری از حرف‌هایش اظهار کرد: من برای گرشاسبی احترام قائلم و با اینکه او گفته برای همامی ‌متأسفم اما واقعاً چیز بدی از او ندیدم. خود گرشاسبی گفته که یک میلیارد تومان طلب داشتم و 300‌میلیون تومان بخشیده‌ام. در این شرایط انتظار دارم با من درست و صادقانه توافق کنند. آقایان اما می‌خواهند سر من شیره بمالند. بعد هم حتماً می‌خواهند به نمایندگان ای اف سی بگویند همامی‌ را پیدا نکردیم و می‌خواهند گردن من بیندازند.
وی افزود: حرف من با مسئولان پرسپولیس این است که شما اول باید صداقت خود را نشان بدهید تا من توافق کنم. بعد هم تهدید می‌کنند که هواداران دنبال شماره تلفن و آدرس خانه‌ات هستند. خب اینها را بدهید. این تهدید‌ها چه معنایی می‌دهد؟ بعد هم یک خبرنگار می‌نویسد همامی‌ پرسپولیس را پیچاند!
همامی ‌خاطرنشان کرد: متأسفانه مدیران پرسپولیس می‌خواهند مرا مقابل هواداران قرار بدهند. اما با این کار به مردم توهین می‌کنند. مگر مردم طلبکار هستند؟ شما باید به مردم واقعیت را بگویید. من برای گرشاسبی احترام قائلم و می‌دانم انسان ورزشی است اما این راه که می‌رود، اشتباه است. بعدا هم اگر پرسپولیس محروم شد، نگویند تقصیر همامی ‌بود. وی در پایان اظهار کرد: من آدمی‌ نیستم که تهدید کنم. الآن هم دیگر دیر شده و چون در فاز زشتی قرار گرفتند، دیگر توافق نمی‌کنم. این پول حق زن و بچه‌ام است و دیگر 
کوتاه نمی‌آیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی