[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

دلیل محرومیت عجیب مربی کشتی مازندران چیست؟ ، روزنامه شیراز نوین

رییس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی درباره چرایی محرومیت ۶‌ماهه مربی مازندرانی توضیح داد. به گزارش ورزش سه، در حالی که مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی با حاشیه‌های زیادی همراه بود و همه منتظر رأی کمیته انضباطی فدراسیون در این‌باره بودند؛ یکی از بندهای آرای کمیته انضباطی حکایت از محرومیت ۶‌ماهه مربی مازندران داشت. 
در این آرا آمده بود: «عادل بالی‌تبار مربی استان مازندران به دلیل دریافت کارت قرمز با ۶‌ماه محرومیت قطعی مواجه شده است.»
این در حالی است که کسی حاشیه و درگیری خاصی از این مربی در مسابقات انتخابی تیم ملی در یاد ندارد و در قوانین هم صرفاً گرفتن کارت قرمز نمی‌تواند باعث محرومیت ۶‌ماهه باشد. 
محمدابراهیم امامی، رییس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی در این باره توضیح داد: «طبق صحبتی که با داور این کشتی داشتم، کارت قرمزی که به این مربی داده شده، صرفاً به خاطر شادی کردن کنار تشک نبوده است. در مسابقات جهانی و المپیک هم بارها دیده‌ایم که مربیان بعد از اتمام کشتی به روی تشک می‌آیند و از داور تذکر دریافت می‌کنند. این مربی در طول مبارزه بارها به خاطر اعتراض‌های بی‌مورد از داور تذکر دریافت کرده و حتی در ابتدا کارت زرد گرفته است. تکرار این اعتراض‌ها و زیر پا گذاشتن قوانین در نهایت باعث شده تا او کارت قرمز بگیرد. کمیته انضباطی هم رأی به محرومیت ۶ماهه این مربی داده است.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی