[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

ذوالفقارنسب: قطعاً اتفاق خاصی رخ داده است!، روزنامه شیراز نوین

کارشناس فوتبال کشورمان در واکنش به نبود نام غفوری و جلال حسینی در لیست تیم ملی گفت: قطعاً در ۲۴ساعت گذشته اتفاق خاصی رخ داده که کی‌روش نام این دو بازیکن را از لیست تیم ملی خط زده است.
بیژن ذوالفقارنسب، پیشکسوت فوتبال ایران درباره اعلام لیست 24نفره تیم ملی فوتبال کشورمان و خط خوردن وریا غفوری،‌ جلال حسینی، سیدحسین حسینی و کاوه رضایی اظهار داشت: هر مربی بر اساس تفکراتش از بازیکنان استفاده می‌کند و کی‌روش هم شناخت عمیقی از بازیکنان ما دارد. چیزی که ما می‌دانیم در سه چهار سال اخیر وریا غفوری و جلال حسینی همواره جزو 13 یا 14بازیکن اصلی تیم ملی بودند و باید اتفاق خاصی در 24ساعت گذشته رخ داده باشد که کی‌روش چنین تصمیمی گرفته است.
وی ادامه داد: قطعاً باید اتفاق خاصی رخ داده باشد که وریا غفوری و جلال حسینی از لیست تیم ملی خط خوردند. در مورد کاوه رضایی می‌شود گفت که ترافیک مهاجمان آماده در تیم ملی زیاد بود، اما کنار گذاشتن جلال حسینی و وریا غفوری دلیلی ندارد. بعد از هفت سال هنوز کی‌روش به لحاظ اخلاقی و رفتاری برای ما ناشناخته است و کارهایی انجام می‌دهد که تعجب‌برانگیز است. تعجب من هم به دلیل نگاه کی‌روش در چهار سال گذشته به غفوری و جلال حسینی بوده است. این دو بازیکن، نفرات مؤثری برای تیم ملی بوده‌اند. شاید کی‌روش در اردوی یونان از این دو بازیکن استفاده کند!
به گزارش تسنیم، کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص برتری یک بر صفر تیم ایران مقابل ازبکستان در دیداری تدارکاتی و اینکه آیا به نظرش این مسابقه در شأن فوتبال ایران بوده است یا خیر گفت: من به طور کلی مدیریت تیم ملی بزرگسالان را بسیار نامنظم می‌دانم،‌ چون فدراسیون فوتبال باید بر عملکرد کادرفنی تیم ملی نظارت داشته باشد. در همه جای دنیا این نظارت است. الان هیچ تیم ملی راه یافته‌ای به جام جهانی با چنین تیم ضعیفی بازی نمی‌کند،‌ مگر دیدار آخر تدارکاتی آن هم در فاصله چند روز تا شروع جام جهانی و برای اینکه مصدومیتی به وجود نیاید، اما در فاصله نزدیک به یک ماه تا شروع جام جهانی، بازی در چنین سطحی و با تیم امید یک کشور در شأن ورزش هیچ کشوری نیست. مگر اینکه این نوع مسابقات در زمین بدون تماشاگر و کار آزمایشی ویژه‌ای باشد.
ذوالفقارنسب یادآور شد: همه چیز دیدار ایران و ازبکستان تعجب‌آور بود. برگزاری این مسابقه از دو ماه پیش قطعی شده بود، ولی ما تازه یک هفته است فهمیده‌ایم این تیم با امیدهای خود به ایران خواهد آمد. وقتی هم قراردادی منعقد می‌شود دیگر نمی‌شود کاری کرد، در هر صورت کاری است که شده است!

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی