[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

ذوب آهن پیگیر بازگشت ستاره جوان فرار رضا شکاری از روستوف به ترکیه، روزنامه شیراز نوین

ورزش سه: ملی پوش جوان ذوب آهن بعد از تنش‌های فراوان با باشگاه اصفهانی به یکباره سر از اردوی روستوف در روسیه درآورد و با هم تیمی‌های جدیدش به ترکیه رفت.
رضا شکاری ملی پوش جوان ذوب آهن که از او به عنوان یکی از استعدادهای ناب سال‌های آتی فوتبال ملی ایران نام برده می‌شود، بعد از فسخ یک طرفه قراردادش با باشگاه ذوب آهن در سازمان لیگ راهی روسیه شد و با امضای قراردادی بلندمدت با این باشگاه به عنوان هم تیمی جدید سردار آزمون در کنار او راهی اردوی آماده سازی تیمش در ترکیه شد تا خود را برای بازی برگشت با اسپارتاپراگ در یورو لیگ آماده 
کند.
اتفاقی که اصلاً به مذاق مدیران ذوب آهن خوش نیامد و باشگاه اصفهانی بلافاصله به آن واکنش نشان داد و ادعا کرد رضا شکاری قراردادش با ذوب آهن همچنان بر قوت خود باقیست و هیچ فسخی به صورت قانونی برای او صادر نشده که او بتواند راهی تیمی دیگر شود. سعید آذری مدیرعامل ذوبی‌ها با تأیید این مطلب تأکید کرد: رضا شکاری با ترک اردوی ذوب آهن و حضور در اردوی روستوف تخلف بزرگی انجام داده و ما همه چیز را از طریق مجاری قانونی در حال پیگیری هستیم و شک نداشته باشید اجازه جدایی به این بازیکن نخواهیم داد؛ از همین رو او باید به تیم برگردد. در غیر این صورت عواقب بدی در انتظارش خواهد بود.
مدیرعامل ذوب آهن حتی مدعی شد در این ارتباط رایزنی و نامه نگاری با باشگاه روستوف هم صورت گرفته اما روس‌ها به توجه به این اخطار قرارداد ملی پوش جوان ایرانی را امضا کرده و او را با خود به اردو برده اند. گویا در مکاتبات این باشگاه با سازمان لیگ و کمیته انضباطی حسن زاده با صراحت اعلام کرده تا این لحظه هیچ فسخی برای رضا شکاری صادر نشده و قرارداد قبلی بر قوت خود باقی است.
با توجه به این که رضا شکاری هفته قبل با حضور در سازمان لیگ با استناد به بندی در قراردادش مبنی بر اینکه هرگاه پیشنهادی اروپایی داشته باشد با پرداخت مبلغ 100هزار دلار می‌تواند جدا شود، باید منتظر ماند و دید ذوب آهن با همین بند یکی از استعدادهای آتی فوتبال ایران را به راحتی از دست خواهد داد یا خیر؟
مسلماً باشگاهی حرفه‌ای همچون روستوف که در پرونده‌های قبلی خود در راه جذب استعدادهای جوان همواره در دادگاه‌ها برنده شده، بی جهت با بازیکنی مثل رضا شکاری قرارداد امضا نکرده. از همین رو باید منتظر گذشت زمان ماند و دید در این دعوی ذوبی‌ها برنده می‌شوند یا رضا شکاری و باشگاه جدیدش روستوف در روسیه.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی