[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

حکم معلم متخلف فسا همین هفته صادر می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مسلم امینی‌نژاد، رئیس آموزش و پرورش شهرستان فسا‌ درخصوص نتیجه شکایت والدین دانش‌آموزانی که معلمشان موی آنها را کوتاه کرده ‌بود به خبرنگار ایلنا گفت: ما پرونده این معلم را به تخلفات اداری آموزش و پرورش فسا فرستادیم ولی هنوز حکمی صادر نشده است. همچنین یکی از اولیا نیز به دادگاه فسا شکایت کرده‌ بود که در آنجا نیز هنوز حکمی صادر نشده است. اما به زودی حکم صادر می‌شود. البته اکنون مدارس دیگر تعطیل شده و تا زمانی که حکم صادر شود معلم به کار خود می‌دهد.
امینی‌نژاد ادامه داد: از میان این نه دانش‌آموز، خانواده سه نفر از آنها شکایتی نداشته‌اند. والدین چهار نفر از دانش‌آموزان هم رضایت دادند. اما دو خانواده هستند که شکایت دارند و همچنان پیگیر ماجرا هستند. به هرحال این معلم هم تخلف اداری کرده و هم بخاطر قیچی کردن موی دانش‌آموزان ممکن است مشمول دیه شود.
رئیس آموزش و پرورش فسا از احتمال بازنشست شدن این معلم خبر داد و گفت: از آنجایی که اولین‌بار است این اتفاق می‌افتد من نمی‌توانم پیش‌بینی کنم که نتیجه حکم چه خواهد شد. از طرفی یک سال به بازنشستگی این معلم مانده بود، این امکان هست که با وجود رخ دادن این اتفاق معلم را با 29سال سابقه کار بازنشست کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی