[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

کشف ۱۳۰‌میلیارد کالای قاچاق در فارس، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: با اجرای طرح ویژه مبارزه با کالای قاچاق و ارز طی 72‌ساعت گذشته، مقادیر زیادی کالای قاچاق به ارزش 130‌میلیارد ریال کشف شد. 
سردار «احمد علی گودرزی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در راستای مقابله هدفمند و تأثیر‌گذار با پدیده شوم قاچاق و همچنین تحقق شعار سال «حمایت از کالای ایرانی»، طرح ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی 72‌ساعت گذشته توسط مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی و سایر رده‌های انتظامی استان به مرحله اجرا‌ گذاشته شد.
وی ادامه داد: در نتیجه اجرای این طرح، 128‌دستگاه خودرو سبک و سنگین توقیف و 157‌متهم شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه کشفیات کالای قاچاق از این خودروها شامل کالاهای سلامت محور، مواد خوراکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک و سیگار است افزود: در این طرح 14محموله قاچاق با‌ارزش بالای 100‌میلیون تومان و چهار محموله قاچاق با ارزش بالای 500‌میلیون تومان توسط مأموران انتظامی کشف شد.
سردار گودرزی ارزش محموله‌های قاچاق کشف شده را 130میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: پلیس فارس در اجرای منویات مقام معظم رهبری و بر اساس وظایف قانونی خود، در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق از همه ظرفیت‌ها و امکانات لازم استفاده می‌کند و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی