[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز ممکن است شما به چالش کاری مواجه شوید و ناگهان حس کنید به فرد خاصی به طور غیرمنتظره جذب شده‌اید. این شما را متعجب می‌کند، زیرا هرگز قبلاً به این شکل به این فرد نگاه نکرده بودید. قبل از آن با سر روی این فرصت بپرید، به خودتان زمانی بدهید تا آرام شوید. امروز حس می‌کنید خیلی احساساتی هستید، ولی این حس تا فردا از بین می‌رود. در حال حاضر باید صبر داشته باشید.
اردیبهشت
زمانی که قوانین و محدودیت‌ها به خوبی تعریف شوند شما به راحتی می‌توانید همان کارهایی را انجام بدهید که قصد انجام دادنش را داشته‌اید. اما امروزه با توجه به اینکه این مرزها تعیین نشده‌اند اوضاع خیلی نامرتب شده است. وقت خودتان را برای شناسایی این مرزها تلف نکنید. فقط به قراردادهای اجتماعی توجه کنید، برای اینکه این کار مطمئناً می‌تواند شما را از دردسر دور نگه دارد.
خرداد
امروز رمانس و عشق تبدیل به اولویت اصلی شما می‌شود. امروز شما زیبایی خاصی دارید و حس می‌کنید احساسات شما در حال فوران است و می‌توانید نگاه‌های تحسین‌آمیز همه را جذب کنید. فقط باید لباس‌های نوی خود را بپوشید و عطر جدیدتان را بزنید. امروز بهترین روز برای برنامه‌ریزی یک شب خاص است تا با عشقتان بیرون بروید. اگر بتوانید این کار را بکنید خیلی برای شما خوب می شود.
تیر
شما در حال پشت سر گذاشتن مرحله مهمی از لحاظ روانی هستید و این اواخر تغییرات مهمی در حلقه دوستان و آشنایانتان به وجود آمده است. امروز فرصت بسیار خوبی برای بررسی موقعیت فعلی و ارزیابی میزان پیشرفت و تغییرات پیش آمده در زندگی‌تان است. از این موقعیت بیشترین بهره ممکن را ببرید. دوستان و اطرافیان شما در هر کاری که بخواهید انجام بدهید نقش پررنگی ایفا خواهند کرد.
مرداد
انرژی امروز کائنات باعث می‌شود حس کنید احساساتتان سرکوب شده و بعضی از این احساسات بد را پنهان می‌کنید. اگر امروز با فردی که انتظار دارید ملاقات کنید، این ملاقات تبدیل به ملاقاتی فراموش نشدنی می‌شود. در واقع شما می‌خواهید به او نشان دهید او شما را نگران نمی‌کند. شما امروز در چشم مردم هستند و همه این را می‌دانند. از این فرصت استفاده کنید و برای خودتان شهرتی دست و پا کنید.
شهریور
امروز اگر عاشق باشید یک روز خیلی رمانتیک در پیش خواهید داشت. درست است که آینده‌نگری شما اجازه نمی‌دهد بدون برنامه‌ریزی کاری انجام دهید، اما امروز خودتان را تسلیم کرده و برای اتفاقات غیرمنتظره آماده شوید. کارهایی که در انجام آنها با کسی شریک هستید، با انگیزه بسیاری که دارید امروز خیلی خوب پیش خواهند رفت. این رفتار شما روی شریکتان نیز تأثیر مثبتی به جای خواهد گذاشت.
مهر
انرژی امروز کائنات نشان می‌دهد شاید امروز روز خوبی برای شروع نباشد، ولی با گذشت زمان و کمی صبر می‌توانید کارتان را شروع کنید. این فرصتی ایدئال برای حل مسئله‌ای است که بین شما دو نفر اصطکاک ایجاد کرده است. اگر اراده و عشق بی‌قید و شرط داشته باشید، می‌توانید این کار را انجام دهید. امروز به جای پافشاری برای آنکه همه کارها را خودتان انجام دهید، از هرجا می‌توانید کمک بگیرید.
آبان
گرچه به داشتن روابط اجتماعی خوب شناخته شده‌اید، اکنون نیز موقعیت آن فراهم شده تا بیشتر از آن بهره ببرید. اما باید پرانرژی بودن خود را خوب کنترل کنید که می‌تواند شخص مهمی را برنجاند. نشاط خود را خیلی نشان ندهید اما متعادل رفتار کنید. امروز مؤدب بودن به این معنی نیست که سکوت کنید، بلکه باید بدانید چه چیزی درست است که بگویید، چقدر صحبت کنید و چه موقع آن را قطع کنید.
آذر
شما این اواخر خیلی از خودتان کار کشیده‌اید و انرژی زیادی از دست داده‌اید. به همین دلیل هم امروز احساس خستگی می‌کنید و شاید حتی فکر کنید مریض شده‌اید. اگر حس می‌کنید حالتان خوب نیست حتماً سری به دکتر بزنید، اما به احتمال زیاد با کمی استراحت و خوردن غذای مقوی تا بعدازظهر حالتان خیلی بهتر خواهد شد. خوشبختانه با وجود ناخوشی جزئی که دارید سطح انرژی‌تان بسیار بالاست.
دی
امروز برای شما روز آرامش‌بخشی خواهد بود که باید از آن بیشترین بهره ممکن را ببرید، چون این آرامش در واقع آرامش پیش از توفان است. امروز را به صحبت و درد دل با دوستانتان بگذرانید و درمورد نظرات و عقاید خود بحث کنید. بعضی از دور و بری‌هایتان ناگهان خیلی منطقی‌تر از آنچه فکرش را می‌کرده‌اید به نظر خواهند رسید. امروز ذهن شما به صورت فوق‌العاده‌ای سریع و بادقت عمل می‌کند.
بهمن
انرژی امروز کائنات شما را در موقعیتی معماگونه قرار می‌دهد، به خصوص اگر درست نمی‌دانید در کجای این رابطه قرار دارید. شما می‌خواهید به شریک زندگی‌تان بگویید نیازهای خاصی دارید که دوست دارید گاه‌گاهی برآورده شوند. اگر او نمی‌خواهد حرف‌های شما را بشنود و قبول کند، باید نقشه شماره دو را عملی کنید. تمایل شما به احترام گذاشتن به یک فرد خاص در زندگی، امروز خیلی قوی می‌شود.
اسفند
شما ممکن است ادعا کنید این روزها زندگی‌تان در وضعیت اورژانس قرار گرفته است و برای اداره زندگی‌تان با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستید. اما این موضوعات، همه توهمات ساخته ذهن شما هستند وگرنه شما مشکلات زیادی ندارید یا اگر مشکلات زیادی دارید، خداوند راه‌حل ﺁنها را هم جلوی پای شما قرار داده است، اما شما با بی‌توجهی از تمام این اتفاقات رد می‌شوید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی