[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

کرایه کامیون ۲۰درصد افزایش یافت، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازه، محمد خان‌بلوکی با اشاره به اعتراضات روزهای اخیر جمعی از کامیون‌داران در چند شهر اظهار کرد:‌ این اعتراضات به‌دلیل گرانی تمامی‌ اقلام موردنیاز کامیون‌داران بوده، قیمت لاستیک، روغن و... 2‌برابر شده و کار و معیشت کامیون‌داران را دچار مشکل کرده است.
وی با بیان این‌که بیشتر اعتراضات مربوط به شهر ری، اصفهان و شیراز بوده است تصریح کرد:‌ کرایه حمل کامیون‌داران از سال 94‌به این طرف افزایش نیافته بود و برای جبران بخشی از گرانی‌ها کرایه‌ها این هفته تا سطح 20‌درصد افزایش یافته است.
وی با یادآوری این‌که سال 94‌کرایه حمل حدود 15‌درصد افزایش یافته و طی سه سال اخیر با وجود افزایش نرخ دلار و تأثیر آن در اقلام مصرفی نرخ کرایه تغییری نکرده بود تصریح کرد: رانندگان درخواست افزایش 40درصدی نرخ کرایه‌ها را دارند که عملاً امکان چنین افزایش نرخی را نداریم.
رییس اتحادیه حمل‌ونقل بار کشور در پاسخ به این پرسش که آیا دولت قولی برای تأمین اقلام مصرفی کامیون‌داران مانند لاستیک و روغن داده است گفت: دولت در این رابطه قولی نداده است. رانندگان مشکلات بیمه‌ای داشتند که خوشبختانه اخیراً این مشکل نیز برطرف شده است.
خان‌بلوکی با بیان این‌که «در کشور بی‌باری داریم و بار برای کامیون‌داران کم است» اظهار کرد: این مسئله معیشت کامیون‌داران را با مشکل مواجه کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی