[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

روی خط ورزش و جوانان مرودشت، روزنامه شیراز نوین

روی خط ورزش و جوانان مرودشت
شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت اعلام کرد:
* مسابقات والیبال بخش سیدان شهرستان مرودشت با حضور پر شور 12تیم در دو گروه 6تایی انجام شد که دو تیم از بین تیم های شرکت کننده به فینال مسابقات راه پیدا کردند. تیم میج سعادت آباد و تیم احمد آباد کوهپایه با بازی مقابل یکدیگر با نتیجه 3 بر 1 به نفع تیم میج سعادت آباد به پایان رسید و در پایان این مسابقات از پیشکسوتان والیبال با حضور گرم معاون فرمانداری شهرستان مرودشت با هدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
* یک دوره مسابقات ایروبیک ماراتن بانوان با حضور بیش از 150نفر ورزشکار و مربی از باشگاه های سطح شهر و یک تیم از شهر زرقان در سالن شهید برزگر شهرستان مرودشت برگزار گردید. این مسابقات در 3دور که هر دور 15دقیقه به طول می‌انجامید برگزار شد و نفرات اول تا سوم مشخص شدند. سهیلا کیخاهی و رقیه جعفری و سمیه عبودی حاتم مقام اول تا سوم را کسب کردند و مسن‌ترین شرکت کننده 52 سال سن داشت. رهبری این مسابقات به عهده فرشته حبیبی و با حضور نایب رئیس هیئت کارگری همراه بود.
* همایش کوهپیمایی به همت اداره ورزش و جوانان و سپاه شهرستان مرودشت و حضور مسئولان و ورزشکاران در کنار کوه رحمت در تخت جمشید برگزار گردید که از شرکت کننده‌ها در این همایش به صرف صبحانه پذیرایی شد و در پایان به قید قرعه جوایزی به افراد شرکت کننده اهدا شد.
* مسابقات کونگ فو توآ بانوان استان فارس به میزبانی شهرستان مرودشت در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با حضور 110شرکت‌کننده برگزار شد. قضاوت این رقابت‌ها را مرضیه نجفی، محبوبه فتحی، راضیه غلامی، مرضیه فخاری، مریم دانشور، فاطمه کهن نوروزانی، فاطمه اکبر پور و زینب باقری بر عهده داشتند. این مسابقات با حضور مسئولان اداره ورزش و سپاه شهرستان مرودشت انجام شد که تیم شیراز اول، تیم مرودشت دوم و تیم صفاشهر مقام سوم را کسب کردند.
* مسابقات دارت جام فجر شهرستان مرودشت با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان در سالن دارت شهرستان مرودشت برگزار گردید. در این مسابقات که بانوان و آقایان حضور داشتند، اله حسین زارعی به عنوان قهرمان و کیان فرهام نایب قهرمان این دوره از مسابقات بودند و در بخش بانوان آسیه مردانی، نسرین رسولی و حمیده رحیمی مقام اول تا سوم را کسب کردند.
* مسابقه دو در بخش کامفیروز و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت برگزار گردید. این مسابقات ویژه آقایان بود و به مسافت 5کیلومتر انجام شد. فتح اله امیری، هادی عرب و محمد مهدی طاهری اول تا سوم شدند.
* با همکاری امور بانوان ادارات و فرمانداری و امور بانوان مسکن مهر مراسم جشنی در مسکن مهرگان شهرستان مرودشت با حضور رئیس ادارات و اهالی مسکن مهرگان برگزار گردید که در این مراسم حرکات نمایشی ورزشی اجرا شد و بانوان صنایع دستی و هنری و جشنواره غذای سالم برگزار کردند که از طرف معاون فرماندار شهرستان مرودشت جوایزی به بانوان شرکت کننده اهدا شد.
* مسابقات فوتسال پیشکسوتان کامفیروز با شرکت 10تیم برگزار شد که در این مسابقات تیم کشاورز، شهید عیدی پور، شهدای بکیان و شهدای آب باد مقام اول تا چهارم را کسب کردند.
در دیدار پایانی تیم کشاورز بانتیجه 6 بر2 شهید عیدی پور را شکست داد و قهرمان این دوره از مسابقات شد.
* همایش پیاده روی در کامفیروز با حضور گسترده مردم و مسئولان ادارات برگزار شد که در پایان جوایزی از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت و هیئت بومی محلی به افراد شرکت کننده در این مراسم اهدا شد.
* یک دوره مسابقه کاراته ویژه بانوان سبک‌های کنترلی رده زرد تا مشکی و رده نونهال تا بزرگسال با حضور 110بازیکن از باشگاه های شهرستان مرودشت (توحید، آوا، سیدان، برزو و غدیر) و یک تیم از شیراز در سالن هیئت کاراته برگزار کردند و تیم های مرودشت، شیراز و سیدان اول تا سوم شدند. در پایان به بازیکنان حکم و مدال اهدا شد. سرداور مسابقه رقیه کشاورز بود.
* یک دوره مسابقه دو صحرانوردی استانی بانوان و آقایان در تخت جمشید در 8رده سنی با همت هیئت دو و میدانی و اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت برگزار گردید که جوایزی از طرف اداره ورزش به نفرات برتر اهدا شد. نفرات برتر در هر رده سنی به شرح زیر می‌باشد:
نونهالان: حسین هوشیار، نوجوانان: محمد بازیار؛ جوانان: هادی عرب؛ بزرگسالان: مهدی شریفی؛ 35 تا 43سال: بهادر طاهری؛ 43 تا 51سال: ولی اله صالحی؛ 51 تا 60سال: سرهنگ رنجبر؛ خردسال‌ترین دونده محمد مهدی دهداری و مسن‌ترین دونده نوروز خاکسار که مسیر7کیلومتری مسابقه را تا انتها دویدند.
نوجوانان: توتیا بازیاری؛ جوانان: فاطمه السادات غنیمت؛ بزرگسالان: فهیمه فرهادی؛ 35 تا 43سال: فرشته کوهگرد؛ 43 تا 51سال: فاطمه میر شکاری؛ 51 تا 60سال: مرضیه تنگستانی؛ 60سال به بالا: ملکه هوشیار؛ خردسال‌ترین دونده در بخش بانوان مریم قاسمی و مسن‌ترین دونده فاطمه حشمتی بودند که مسیر 4کیلومتری مسابقه را به پایان 
رساندند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی